BGONAIR Live

Протест в София против кабинета "Радев": "Оставка“, "Тук не е Москва" СНИМКИ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

101
Dimitpova
преди 7 часа
Харесвам 4 Не харесвам 8
Това е началото!
отговор Сигнализирай
100
анонимен
преди 7 часа
Харесвам 2 Не харесвам 10
До седмица Пунин ще обяви капитулация !!! И какво ще стане с русофляците и Решетников / Кримски / ?????
отговор Сигнализирай
99
Референдум
преди 7 часа
Харесвам 6 Не харесвам 1
Забрана на НПО в България свобода И независимост
отговор Сигнализирай
98
анонимен
преди 7 часа
Харесвам 17 Не харесвам 1
Тея протестиращи са ненормални прошляци.
отговор Сигнализирай
97
Демокрацията победи
преди 7 часа
Харесвам 3 Не харесвам 3
Демокрацията победи комунизма, но не отменя новия Народен съд.
отговор Сигнализирай
96
анонимен
преди 7 часа
Харесвам 12 Не харесвам 1
До: анонимен 75 ще го свалиш с протИ сти, друг път. Всички симпатизанти на опозицията ли са толкова прости? Олеле! не знам колко милиона не сте гласували ама именно това показва колко сте тъ..и И за какво са ви тия протИсти? Не можехте ли да гласувате за някого ? След като не сте гласували от какъв зор вие ще го сменяте и с кого? Пак някой ви тегли за юлара и това е. Да ви имам в протИстърите.
отговор Сигнализирай
95
хахаха
преди 7 часа
Харесвам 4 Не харесвам 3
абе , къде е радев ?
отговор Сигнализирай
94
анонимен
преди 7 часа
Харесвам 5 Не харесвам 1
Редно е сивия сектор да изплува. Едни взимат повече пари на ден под масата отколкото аз печеля като ходя на работа. НАП да опростява данъци съгласно пълни суми по фактури или касови бележки на на майстори. Нещата рязко ще се наместят.
отговор Сигнализирай
93
До 4-те милиона
преди 7 часа
Харесвам 13 Не харесвам 4
4-те милиона които не сте гласували за Радев - къде бяхте на 19 април??? На тоя измислен протест сте точно 140 човека. Цялата либерална *** и сгган сте 400 хиляди човека в България. Българският народ ви се довери само веднъж за последните 37 години - през 1997 г когато излъгахте хората да изберат драгалевския ц-нин Костов. Оттогава власт не сте видели и няма и да видите независимо колко протести ще направите на жълтите павета. Народът вече ви познава прекалено добре петроханци :)
отговор Сигнализирай
92
Демокрация е
преди 7 часа
Харесвам 4 Не харесвам 4
До: Аз бих излязал за две бири!
отговор Сигнализирай
Новини