BGONAIR Live

Николай Василев към властта: Некадърност, страх и мързел! Изхвърлете този бюджет


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

55
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 10 Не харесвам 1
Уволнявайте всички полицаи, които стоят по канцеларии и не правят нищо! Уволнявайте всеки военен или полицай, който не може да покрие физически норми! Уволнявайте 2/3 от всички държавни служители! Пълна ревизия на ТЕЛК пенсии от чуждестранни лекари! Тогава пари ще има!
отговор Сигнализирай
54
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 5 Не харесвам 1
НС требва да спадне на 10 дупетата.
отговор Сигнализирай
53
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 4 Не харесвам 7
До: Рублен кРадев - Изобщо не си прав!
отговор Сигнализирай
52
Рублен кРадев
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 9
вече се доказа като Изключително Опасен за Бъдещето на МайкаБългария! Бюджета му е в пъти, дори 10ки пъти по-лош от този на Хаяшито с Водопада, но сега се вижда, че онези УЖ Спонтанни и НЕ Организирани протести от Външни сили - не са били такива, щото ако наистина беше така, то вече същите тези Протестъри щяха да са по улиците -но не са! това означава,че Протестите и Идването на Рублен кРадев -всичко е било по Сценарии и много добре Организирано и Финансирано -явно Рублен кРадев ще ни ДоПогуби!
отговор Сигнализирай
51
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
Общините требва да се закрият за да се икономиса за 100 хиляди ненужни персонал.
отговор Сигнализирай
50
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 5 Не харесвам 6
пътя към дъното е сигурен с това новоизлюпено руско правителство
отговор Сигнализирай
49
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 4 Не харесвам 5
До: Реалист до 20/26 :Боташ е следствие на това, а не решение на някакъв служебен министър" - боташ е следствие на директивата на ес за диверсификация. Както и отказът от Южен поток е под натиска на ес и сащ - партньорите ни за които гласувате да ни управляват Факт.
отговор Сигнализирай
48
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 1 Не харесвам 3
До: до 42 Борда не е нужен. Той е колониална система и вкарва чужда валута и задлъжнява.
отговор Сигнализирай
47
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
Армията само казарма за ИТ с 5000 войници и роме. Сичко друго в заводи да прави ИИ и дрони.
отговор Сигнализирай
46
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 6 Не харесвам 0
Абе...в тоя ред на мисли, къде да милиардите от борда?! Не остана ли нещо за бюджета?
отговор Сигнализирай
Новини