BGONAIR Live

Николай Василев към властта: Некадърност, страх и мързел! Изхвърлете този бюджет


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

40
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 3
"Разходите са с близо 3 млрд. евро повече" - ми милиард и половина повече за войната на РБ с Русия, 500 милиона за пенсии и милиард за армията. За армията е ангажиминт към нато, за войната с Русия е ангажимент към ес и партньорите. У нас 80% гласуваха да сме с ес и нато. Факт. Така че, ако много искате по-малко заеми -да орежат пенсиите.
отговор Сигнализирай
39
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 1
Големият малък Мук е захлебил! Остава и Качакова да се обади, заедно с Влади магниа !
отговор Сигнализирай
38
Реалист
преди 4 часа
Харесвам 5 Не харесвам 3
Да слушаш съветниците на Радев е все едно да слушаш Николай Василев, Киро Парапета, Асен, Бойко, Делян и подобни, разлика няма! Ако предприемач с визия управлява страната, ще намери как да използва количествата газ, до които имаме достъп на турските терминали! Как Тодор Живков пращаше домати и краставици на руснаците, а с техния петрол създаде Тексим - най-голямата транспорта фирма в Европа! Останалия петрол препродаваше за долари! Ама се иска хитрост, не да си слуга на някой!
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 4
Чорапчето, какво става с БОТАШ???
отговор Сигнализирай
36
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 4 Не харесвам 2
28 МИНИСТРИ ОТ ДС ВСИЧКИ ДА БЪДАТ АРЕСТУВАНИ И ИЗХВЪРЛЕНИ НА УЛИЦАТА РАДЕВ Е НАЙ МРЪСНИЯТ ЧОВЕК В БЪЛГАРИЯ ОСТАВКА И СЪД ЗА БОТАШ
отговор Сигнализирай
35
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 8 Не харесвам 3
да се намалят заплатите на полицайте, пожарникарите, воените и другите търтей които ни висят на шията. Чорапа пита ли дали да им дава пари като това са пари от нашите данъци?
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 6 Не харесвам 3
Бюджета трябва да се отхвърли перо по перо!
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 2
Американска опорка в сглобката на разглобените!
отговор Сигнализирай
32
Киро
преди 4 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
По добре бавно да умираме от кколкото да се самоубиеме ,защото някой са си кътали доста врееме пароци и им дреме за сиромах,който няма сили и да ми помаха ...
отговор Сигнализирай
31
А,бе
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 3
Какво толкова защитавате Росен Христов?Пълен комплексар.С комисионната от Боташ си купи кабрио да разхожда застаряващи моделки.Зсщото иначе никоя няма да му върже.
отговор Сигнализирай
Новини