BGONAIR Live

Николай Василев към властта: Некадърност, страх и мързел! Изхвърлете този бюджет


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

30
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 6 Не харесвам 3
Няма как да стане години крадене и после нулев дефицит. Шевиебамамата популсти и некадърници. Вас сме ви виждали вече.
отговор Сигнализирай
29
А,ха
преди 4 часа
Харесвам 2 Не харесвам 3
До: Реалист до 20. А защо като е толкова изходен ,Рундьо иска да го предоговаря?И вече са два месеца на власт,защо не го използват?Някой през Пинки им?А за тези два месеца сме платили 60 милиона.Колко мислиш им е комисионната?
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 4 Не харесвам 1
Maлkuя Myk c roлeмuя gygyk...
отговор Сигнализирай
27
Gog
преди 4 часа
Харесвам 5 Не харесвам 1
Mnogo na seriousno se e vzel toya
отговор Сигнализирай
26
Реалист до 20
преди 4 часа
Харесвам 5 Не харесвам 4
Боташ не е лоша сделка на база на това, че Бойко подари на Ердоган Балкански поток! Тръбите бяха в Бургас, условията за България бяха перфектни - щяхме да получаваме пари от транзита, а цените на газта за България щяха да са в пъти по-ниски от сега! Но Бойко продаде българския интерес! Боташ е следствие на това, а не решение на някакъв служебен министър, от който нито тогава, нито сега зависи нещо! Това, че не използваме Боташ е друг въпрос и затова е неизгоден към момента!
отговор Сигнализирай
25
Анонимен
преди 4 часа
Харесвам 7 Не харесвам 2
Дребен комплексар ръси мозък,но никой не му обръща внимание.Защо не ругаеше така теменужката,нейния по-добър ли беше?
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 2
Чувам, че се вдига и МИНИМАЛНИЯТ ОСИГУРИТЕЛЕН ДОХОД!! НЯКОЙ ЗНАЕ ЛИ ПОВЕЧЕ? ОТТУК - И БЕЗРАБОТНИТЕ ДАЖЕ ЩЕ ПЛАЩАТ ПОВЕЧЕ ОСИГУРОВКИ, ЗДРАВНИ!
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 5 Не харесвам 2
Бюджетният дефицит се вдигна, за да се обслужват нашите олигарси, които спонсорираха нашия прогрес!:)))
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 2
А защо не протестирате?! Освен тук?!??
отговор Сигнализирай
21
РВД
преди 4 часа
Харесвам 4 Не харесвам 5
Време е гълъбите да излитат!!!
отговор Сигнализирай
Новини