BGONAIR Live

Николай Василев към властта: Некадърност, страх и мързел! Изхвърлете този бюджет


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

45
до 42
преди 3 часа
Харесвам 6 Не харесвам 2
И да махнат еврото, вече борд няма! Всички вдигнаха цените, мислиш, че ако върнат лева някой ще ги свали ли? Като слушате Киро и Хампарцумян, това заслужавате! Всеки, който е бил в Германия, Италия, Испания и т.н., когато приеха еврото, щеше да ти каже какво следва! Ама слушайте Асен и Киро, те ще ви платят сметките през зимата!
отговор Сигнализирай
44
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
До: анонимен КС ВСС и президента требва да се закрие. НС требва да спадне на 10 дупетата. Останалите поголовни съкрашения на кметове и 27 окръга без общини щот нема население. Така се ореже и болници вус еспу мвр и съдебните.
отговор Сигнализирай
43
До 30
преди 3 часа
Харесвам 2 Не харесвам 1
До: анонимен. А ти защо мислиш ,че е този дефицит?Ами за крадене.
отговор Сигнализирай
42
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 3 Не харесвам 3
До: анонимен Заплати ще паднат ако свалат цените и махнат еврото. Нов лев и нови ниски цени в лева и с това и заплатите ще спаднат. Но и национализация на фирмите и изгонване на чужденците и ес от бг за да не се крадне.
отговор Сигнализирай
41
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 6 Не харесвам 1
Радев увеличава на 50 000 евра заплатите на всс.Трябва да бъдат съкратени всички.Без всс.
отговор Сигнализирай
40
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 3 Не харесвам 3
"Разходите са с близо 3 млрд. евро повече" - ми милиард и половина повече за войната на РБ с Русия, 500 милиона за пенсии и милиард за армията. За армията е ангажиминт към нато, за войната с Русия е ангажимент към ес и партньорите. У нас 80% гласуваха да сме с ес и нато. Факт. Така че, ако много искате по-малко заеми -да орежат пенсиите.
отговор Сигнализирай
39
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 2 Не харесвам 1
Големият малък Мук е захлебил! Остава и Качакова да се обади, заедно с Влади магниа !
отговор Сигнализирай
38
Реалист
преди 3 часа
Харесвам 3 Не харесвам 3
Да слушаш съветниците на Радев е все едно да слушаш Николай Василев, Киро Парапета, Асен, Бойко, Делян и подобни, разлика няма! Ако предприемач с визия управлява страната, ще намери как да използва количествата газ, до които имаме достъп на турските терминали! Как Тодор Живков пращаше домати и краставици на руснаците, а с техния петрол създаде Тексим - най-голямата транспорта фирма в Европа! Останалия петрол препродаваше за долари! Ама се иска хитрост, не да си слуга на някой!
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 3 Не харесвам 3
Чорапчето, какво става с БОТАШ???
отговор Сигнализирай
36
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 4 Не харесвам 1
28 МИНИСТРИ ОТ ДС ВСИЧКИ ДА БЪДАТ АРЕСТУВАНИ И ИЗХВЪРЛЕНИ НА УЛИЦАТА РАДЕВ Е НАЙ МРЪСНИЯТ ЧОВЕК В БЪЛГАРИЯ ОСТАВКА И СЪД ЗА БОТАШ
отговор Сигнализирай
Новини