BGONAIR Live

Путин: Русия ще освободи Донбас и Новорусия при всички случаи


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

25
Пешеходов
преди 6 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 7
Кремълския насранковец 25 години ръси сюргюни, а родните все така лакомо се облизват и чакат светлото бъдеще.
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 14
Одеса - руски град.
отговор Сигнализирай
23
Сакаашвили
преди 6 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 9
До: ГогуДа си чул за проблеми между Русия и Грузия, след като грузинците бяха изгонени от Южна Осетия с предимно руско население? Точно затова ЕС блокират Грузия да влезе в ЕС. Защото е в добри отношения и с Русия. На евроатлантиците им трябват оранжеви и бенбени да се конфрунтират с Русия. Да, ама грузинците не са украйнците. Прочетете какво е казал Бисмарк за укрите, тази ЧАСТ от руския народ. Та толкова за това, дали Русия иска да напада Европа.
отговор Сигнализирай
22
Само през
преди 6 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 14
ноември Русия освободи от бендеро-нацисти 506 км2 площ.
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 1
До: дезинтегратор да, и *** ги бием.... :D:D
отговор Сигнализирай
20
дезинтегратор
преди 6 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 9
До: анонимен 20 Те щото в България демократите не влачат цялата държава със себе си, хаха. Същото важи за Франция, Германия и други демократи. Куче влачи, диря няма.
отговор Сигнализирай
19
Патрашков
преди 6 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 10
Кремълското жуже накисна расията в тази помийна яма и сега се чуди как да се измъкне читав от палажението. Гледа поне донбас да превземе, че само така може да се спаси от сезала. За денацификация и демилитаризация вече никой не мечтае, само от време на време някой пропагандон вяло отбелзва че целите на есвеото са непроменени.
отговор Сигнализирай
18
дезинтегратор
преди 6 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 14
Лично аз скоро чакам Украйна напълно да остане без пристанища. А остане ли без пристанища, остава и без снабдяване с оръжия.
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 10
това е хубавото на диктаторите... готови са да повлекът цялата Държава зада спасят собствения си гАз.... за 4г нищо не сте превзели, няма и да ги превземете
отговор Сигнализирай
16
Гогу
преди 6 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 2
До: анонименСтрах ме, че България е пълно с ***-да. Вероятно това което си написал за мен, много такива като теб са го казвали на други, вероятно дори в Украйна.
отговор Сигнализирай
Новини