BGONAIR Live

Путин вярва, че 2026 е неговата година - стига да не показва слабост


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

96
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 3
Никой не трябва да показва слабост. Още по-малко Путин.
отговор Сигнализирай
95
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 1
Слабост ли ще бъди ако увеличи пенсии и заплати в Русия?
отговор Сигнализирай
94
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 5
Какво означава за Путин проява на слабост- да спре да убива и руши ли?
отговор Сигнализирай
93
Директорът
преди 5 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
на Института за ядрени изследвания "Курчатов" Михаил Ковалчук бил сред "очевидно ненормалните" хора. Така твърди някакъв световно неизвестен ушльопок на име Роман Баданин. Не го слушайте. Отворете, вижте и чуйте доктора на физико-математическите науки, професора, член-кореспондента на РАН Михаил Валентинович Ковалчук. Институтът за ядрени изследвания "Курчатов" работи в тясна връзка с "Росатом".
отговор Сигнализирай
92
До: В. Дочев, София
преди 5 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
"какво може да каже Путин след четири години война?" ------------------- Аз чух думите, изречени от Президента Путин в края на декември 2025 г.. Той каза: "Войната ще стане норма, а не епизод".
отговор Сигнализирай
91
Часовниковата кула
преди 5 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 5
на Кремъл се нарича Спаская башня. Чехия не е готова да гарантира финансовата помощ за Украйна, каза Бабиш.
отговор Сигнализирай
90
Путларах акбар
преди 5 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 6
Новата джамия в Москва е близо 20 пъти по-просторна от старата сграда и ще може да събира до 10 000 души. В Москва откриха най-голямата джамия в Европа, Ердоган хвали Путин.Москва е дом за над 2 000 000 мюсюлмани повече от всеки друг град в Европа. Скоро над Кремъл ще има полумесец вместо звездъ.
отговор Сигнализирай
89
Иван
преди 5 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 2
Малък приятелски съвет: За да не се набива очи откъде ви снасят тези материалчета, поне обръщайте милите в километри.
отговор Сигнализирай
88
Фашага
преди 5 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 2
До: анонимен - Племеницата ми живее в Германия от 20 години и ДНЕС е там. Не съм чул да стават такива работи, като сривове в Германия. Преди две седмици бях във Франкфурт на Майн. Хората си живеят щастливо, пазаруват, пият Шнапс, лапат торти, правят барбекюта, пазаруват яко, карат си "съветските коли" и им е през оная работа какво мислят в България за тях.
отговор Сигнализирай
87
В. Дочев, София
преди 5 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 2
Ами какво може да каже Путин след четири години война? Нали тябва да намери някакво оправдание за решението му довело до стотици хиляди жертви и милион ранени и осакатени. Дръжте се другари победата е близо.
отговор Сигнализирай
Новини