BGONAIR Live

Путин вярва, че 2026 е неговата година - стига да не показва слабост


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

86
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 2
чугунени глави
отговор Сигнализирай
85
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 2
84
Россия= Психиатрия
преди 5 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 2
За шефа на Генщаба Герасимов съм сто процента сигурен че ще получи орден Герой на Украйна заради некадърнотоМу управление. Дори и Путин е възможно, естествено посмъртно. Благодарение на тези дваНекадурника Украйна след четири години война срещу противник превъзхождащ ги четири пъти в жива сила все още стои на краката си.
отговор Сигнализирай
83
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 5
Без евтината руска газ Германия се срина... Първата икономика в Европа. Какво да кажем ние с гайдите?...
отговор Сигнализирай
82
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 5
Все повече хора от света са за Путин и Русия.
отговор Сигнализирай
81
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 5
Да пожелаем успех на Владимир Путин!
отговор Сигнализирай
80
Vol'Jin
преди 5 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 1
Да ви обадя един лаф на Ангелов: "Да те видя да обясниш на 39-40 поколения предци как не е имало такава свинщина в човешката история досега и всички да разчитат на един човек да я оправи!" Те затова мрази тоя месиански комплекс! И месията винаги е неква свиняяя с користни цели!
отговор Сигнализирай
79
От Тему
преди 5 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 0
И Хитлер така си мислеше навремето.
отговор Сигнализирай
78
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 2
Ако САЩ имаше нормален президент а не руски агент досега Путин отдавна щяха да са го пратили при Кадафи. Но преди това беше изкуфелия Байдън, сега е тоя дърт пуяк Тръмп. С такива презинденти нищо не става и затова Путин си разиграва игрички. Ако беше Буш досега ще се да е пратил танковете в Москва.
отговор Сигнализирай
77
Vol'Jin
преди 5 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 0
И ще стигнем до великите три урока от кабаре "Фата Моргана", обаче понеже са бавни и толериращи масово затъпяване трябва да се повтарят всеки урок по една година! Урок първииии: Не крадииииииии! Урок втори: Не лъжиииииииииии! Урок третиооо: Не убивайййййййй!
отговор Сигнализирай
Новини