BGONAIR Live

Путин вярва, че 2026 е неговата година - стига да не показва слабост


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

76
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
Крайно време е демократичната общност да се намеси и разкарат тоя Путин.
отговор Сигнализирай
75
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 6
ЛиберастичниДегенерати, Путин го избират руснаците, защото работи за страната си. Западните демони се опитват да разпарчатосат Русия отдавна и това им е в план графика. Само че не им се получава. И добре знаят че ще ядат лабут ако посмеят да предприемат нещо.
отговор Сигнализирай
74
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 1
Аз викам 2026 да е годината, в която ще му ядем житото. Амин.
отговор Сигнализирай
73
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 2
Путин може да е историк както слон балерина. Приказва едни лични съчинения на свободни теми за Рюрики и Печенегите, но те нямат нищо общо с реалността.
отговор Сигнализирай
72
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 1
Русия е велика страна. През 1989г докара до просешка тояга цяла Източна Европа.
отговор Сигнализирай
71
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 0
26 години на власт не е нещо нормално дори и за русия. за всеки случай го казвам, че повечето ви читатели не са били и родени преди толкова много години, а не е хубаво да гледат на подобни извращения като на даденост.
отговор Сигнализирай
70
гатанка
преди 5 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 1
Коя е тази държава в света, където жителите й ходят през 2025г. масово до тоалетна на двора, но считат, че са високотехнологична страна и могат за 3 дни да превземат Киев?
отговор Сигнализирай
69
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 0
Руските мераци да окупират Украйна ще се провалят, както са се провалили и с България след 1878г.
отговор Сигнализирай
68
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 0
Цял свят се превива от смях заради позора и унижението на Путин и крепостните.
отговор Сигнализирай
67
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 0
По времето на Съветския съюз имаше ред. Целият Варшавски договор беше опасан с единна канализация. А сега стана анархия - всеки си gpucкa където му дойде.
отговор Сигнализирай
Новини