BGONAIR Live

Хегемонът на Европа Германия: Ще се повтори ли историята от преди повече от 100 г.?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

38
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 6
До: Ха-ха-хаПросеща украинско пак ли си гладен :):) Е тук не ти е укрозобията да ти върви просията и простотията Укрозобейска
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 6
Така, че швабите, които винаги са ни били съюзници и никога не сме видели лошо от тях са за предпочитане пред мизерните колхозници от голташка пРосия
отговор Сигнализирай
36
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 6
чудя се защо ЕС които са 500 милиона души разчитат на помощ от САЩ коита са 300 милиона души срещу изгнилия москвич расия които са 120 милиона души
отговор Сигнализирай
35
Фашистка Русия
преди 4 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 7
Е заплаха за цялото човечество и тази заплаха трябва да бъде унищожена!
отговор Сигнализирай
34
Българин
преди 4 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 6
До: СандоДоброволните руски роби никой не може да ги спаси!
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 5
До: анонимен Ми ако четете мааалко повече ша разберете, че не нужно да е през руско-турската война, въпреки, че има сведения, но за съжаление недоказани, че и тогава сме си платили на колхозниците със злато, ама поне не са ни го откраднали, както по-късно става с въпросните към 32 тона. А и още нещо ***, Канадците плащат концесия + данъци + заплати. Дали това е много или малко, ние така или иначе явно не можем сами да го извадим и без тях щяхме да получим 0
отговор Сигнализирай
32
Ха-ха-ха
преди 4 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 6
До: анонимен27За какви нацита бълнуваш бе руска подметко? Нацист според руснаците е всеки, който не слави Русия и Путин и не подкрепя войната им в Украйна, всеки, който не мрази ЕС, НАТО, Америка и прогнилият Запад, всеки който не е против санкциите наложени на Русия заради агресията, всеки, който, не е против помощта за Украйна.
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
До: МНОГО АЗИАТЕЦ..Е има,в началато на демокрацията много китайци,дойдоха даже Илиянци си беше китайски направо,ако знаеш ,какво е Илиянци,де?
отговор Сигнализирай
30
Разчитам
преди 4 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 8
На ЕС за противодействие на фашистка Русия. Време е да се възпрат комплексираните фашисти от Русия. Всички в ЕС като един срещу руския фашистки колониализъм.
отговор Сигнализирай
29
МНОГО АЗИАТЕЦ..
преди 4 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 4
МНОГО ЛОШО ЗА БЪЛГАРИЯ...
отговор Сигнализирай
Новини