BGONAIR Live

Над 200 км/ч и неподходящи гуми: Как се стигна до трагедията в Пловдив?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

47
ира
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Този младеж малко ми прилича на другия от перник синчето на прокурора всичко му е позволено. Той си намери това което е търсил жалко за спътниците му дето са му се доверили . И те с малко мозак са за да си мислят че е недосигаем. ама за това няма на кого си син и мой е бащати или ***
отговор Сигнализирай
46
Оня оттам
преди 2 години
Харесвам 15 Не харесвам 2
Трагедия няма! Това е повод за празнуване - един дрогиран пик.льо и една киф.ла по-малко! Този, ако беше оживял, мама щеше пак да го покрие и след малко време да има невинни жертви! Така, че по-добре, че се гътна!!!
отговор Сигнализирай
45
зер
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
не съм виждал гуми със скоростен индекс над 170км/ч
отговор Сигнализирай
44
Кире Бобовдолецо
преди 2 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
До АнонименЕми, мой човек, всеки отговаря за това, с какви хора се събира, момичето сто процента е примирало от кеф точно с такъв типаж младежи, понякога се плаща за тези неща.
отговор Сигнализирай
43
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
До Анонимен 27 Ако си беше намерила свестно момче нямаше да стане така, ама нали трябва да се показваме по соц. мрежите. Кой знае как са викали на разумните, че са залупени и т.н.
отговор Сигнализирай
42
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
на 40 и косур години съм, шофирам от 18 годишен - всичките ми коли до сега са били 1.6, 1.8, 140коня максимум. Преди месец за пръв път си закупих кола 2.5 , 200коня което е нищо в сръвнение с този или всички други такива катастрофирали от лапета коли, все още ме е страх да настъпвам дори на магистрала а съм опитен шофьор.
отговор Сигнализирай
41
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Тия от бокса са му сложили гуми пистарки и той газ до ламарините.
отговор Сигнализирай
40
Оня
преди 2 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
Глава гъзд затрива. Лошото е, че затри още хора с него.
отговор Сигнализирай
39
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
Сег ще излезе че кой ли не е виновен само не бъдещата мутра и бъдещата силиконова чалгарка.
отговор Сигнализирай
38
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 20 Не харесвам 0
Основният проблем е със задкормилното устройство! Ама на мама детето трябва да има мощна кола... нищо, че няма капацитет да я управлява.Е, да ама физичните закони няма как да ги подкупиш.
отговор Сигнализирай
Новини