BGONAIR Live

Иракчани търсят най-често убежище у нас


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

5
Данчо
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Явно пишештите тук,хабер си нямат от техните проблеми!Кой ще си зареже дом,близки и РОДИНА,ако живота му не е застрашен политически или икономически!?Защо нашите ги разстрелваха на границата преди?Късопаметни сте,хлапаци!Молете се да не изпаднете в тяхното състояние,което вероятно няма да ни се рамине!
отговор Сигнализирай
4
Диана
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Ако имаше вариант да "ги пращат" в Кувейт или Катар едва ли биха се замислили дори за секунда да идват тук. Към момента е много по-лесно ти да отидеш там (колкото и некадърен да си), отколкото иракски гражданин- просто тях сега никой не ги приема - причините са ясни... А и всеки бежанец идва тук с цел да получи някакви документи, след което търси варианти за работа в друга европейска държава. ...през това време ти естествено седиш тук и си плюеш на воля....
отговор Сигнализирай
3
!!!!!!!!!!!
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Да ги пращат директно при техните братя в Кувеит,Катар,Саудитска Арабия и т.н. !!! Ние си имаме достатъчно *** тук !!!
отговор Сигнализирай
2
Плюшкин
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
Тия дяволи станаха повече и от нас, тука? Мислетте му кого приемате и за какво?! Да не стане плачка за нас, българите? Не, че не ревем от крадци и изнасилвачи от някои народности, но много станаха мангетата, афганите , кюрди, и иракчани? Не е на хубаво такава работа, но вие управляващите си носите отговорността.
отговор Сигнализирай
1
ЕКШЪН
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
ЗАЩОТО СЕ ОМЕСВАТ С *** ,И НЕ МОГАТ ДА ГИ ОТКРИЯТ
отговор Сигнализирай
Новини