BGONAIR Live

Да скъсаш снимката на президента! Гарантирано от "Шоуто на Слави"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

151
Минджалея
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 6
Шоуто на Слави да се прекръсти на Слугинажа на Слави. Въпросът е че интереси обслужват. Явно на който плаща най много. Като се правят на голямата работа да си основат партия Славун и да оправят тая територия придатък на обречения ЕС!
отговор Сигнализирай
150
Аз
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 5
От години не го гледам това дето е по би-тиви-то от 22:00 часа. Помня че водещият е доста авторитарен тип, всичките му там подчинени(строго подчинени) сервилничат и му се мазнят. Сега покрай тази статия погледах малко в архива- същата работа, даже по-зле. Горкичките подчинени пак се гърчат в очакване как ще реагира. За да не си навличат гнева му угаждат безпрекословно, до дъното на душата си се възмущават само ако дъното на душата на шефа е дотам възмутено... А бе шефа президент! Тов е...
отговор Сигнализирай
149
Паисиус
преди 10 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
.... и беше лето 1989-го кога Чалгарите нападнаха и превзеха земите на Мизия,Тракия и Македония и направиха там свое царство. И се заредиха царе след царе на всеки 4 г. до като дойде царството на великия цар на чалгарите - *** ! Той пресуши държавната хазна и пусна сред народа циркаджии и смешници да го забавляват, а самия той тръгна с коня си "Фалкон" по други царства и държави щото хич не го интересуваше що става по земите му ! Така дойде края и залеза на Чалгария .....
отговор Сигнализирай
148
Моля, моля...
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
До НЕЗАВИСИМ ЗРИТЕЛКакъв другар мога да бъда на другар на Прецедента. Моля, без обиди. Не съм ти другар, другарю на прецедент обявен за президент.
отговор Сигнализирай
147
КОМЕНТАТОР
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 12
ИНИЦИИРАМЕ ПРОТЕСТ ПРЕД БИ ТИ ВИ - ЗАЩО ТАЗИ ТЕЛЕВИЗИЯ НЕ САНКЦИОНИРА И СВАЛИ ЗАВИНАГИ ОТ ЕКРАН ТОВА ПРЕДАВАНЕ. ЩОМ СЕ ГАВРЯТ С БЪЛГАРСКИТЕ ИНСТИТУЦИИ - НЯМА ЛИ ЗАКОНИ ???
отговор Сигнализирай
146
Амбицирани били
преди 10 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
И как няма да са :От 26 г сваляме всеки с протестен вот с призиви за съд.От времето на 1997 все някой ще съдим и забраняваме.......БСП,После Костовизма,после Симеоновизма,сега е ред на Герб .Колко ли ще изтрае народната любов към Славизма.Отговора е ясен за всички помнещи и с разума си .
отговор Сигнализирай
145
НЕЗАВИСИМ ЗРИТЕЛ
преди 10 години
Харесвам 2 Не харесвам 4
КЪМ КОМЕНТАР 181 - ПОЗОР Е КОМЕНТАРИ ТИ, ДРУГАРЮ ! И НЕ ЗАБРАВЯЙ, ЧЕ НЕ СИ АНОНИМЕН !
отговор Сигнализирай
144
Въпрос
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
"С какво в случая се нарушава Конституцията и какви са мотивите на Плевнята да даде въпросите на КС? Нека някой да ми обясни."Все още никой нищо не ми е отговорил на въпроса.
отговор Сигнализирай
143
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
Революциите се случват, и те водят прогреса. Във франция е имало няколко големи и доста по-малки. На французите са народ, постигнал значителни неща и уважаеан по света. И никой френски революционер не е казвал: ауу, няма да скъсам сега снимката на президента защото не е възпитано.
отговор Сигнализирай
142
Позор!
преди 10 години
Харесвам 10 Не харесвам 12
До НЕЗАВИСИМ ЗРИТЕЛПлевнелиев не е институция! Той е позор!Институция-човек има само в тоталитарните общества, такива са напр. Сталин и Хитлер.Тоз мумун не може да бъде нито институция, нито чиновник, какъвто е по Конституцията.
отговор Сигнализирай
Новини