BGONAIR Live

Отнемат книжки на границата за неплатени глоби


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

1
Ушев
преди 6 години
Харесвам 21 Не харесвам 3
КАТ-аджийските примитивняци да спрат да пестят от пощенски услуги и да изпращат манипулираните си фишове на време на гражданите.
отговор Сигнализирай
Новини