BGONAIR Live

Двойно поскъпване на таксиметровите тарифи в София


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2
пияница мистик
преди 4 години
Харесвам 28 Не харесвам 6
А, няма лошо, даже и петорно да ги качат. Живеем в капитализъм и демокрация. Цената се определя от пазара и търсенето. Защо примерно да не се качи някой да го возят за 10 лева на километър? Има пари човека, плаща си. Даже е препоръчително и да се легализират помпичките
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 56 Не харесвам 0
ПОСЛЕ ША СТАЧКУВАТЕ ЧЕ НЯМА РАБОТА...
отговор Сигнализирай
Новини