BGONAIR Live

Лекари от Омургат на протест срещу НЗОК


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

6
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
като сте работеща болница издържайте се сами .В този регион живеят предимно турци които не се осигуряват на 8% а са прдимно пенсионери и безработни за които от бюджета дават 4%.Стачкуват защото искат да ги издържат работещи българи и за това че ги подсрекават от дпс и бсп.Да ви плащат доган и сергей.
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Доживяхме да видим лекари, подкрепени от обществото. Въпросът е трябваше ли да се стигне до тук, за да се усетят хората, че лекарските протести се правят в интерес И на пациентите. Желая успех на хората, решили да защитят болницата си, за да може хората в нея да пазят живота и здравето им, когато се наложи!
отговор Сигнализирай
4
ооооо
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Защо пък да не сте чували за общ.Омутраг не мога да разбера?
отговор Сигнализирай
3
dobryak
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ako e devoiche mlado /redaktora/,prostavam mu za greshkite.moje da e vlubeno deteto.
отговор Сигнализирай
2
nikol
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
staroto mu ime e osman pazar.ama tova omurgat ne sam go chuval.
отговор Сигнализирай
1
_
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Новини