IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Едва месец оцеля "паякът" в Русе


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

31
Гражданин
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
кучето скача според тоягата, а банките и мобилните оператори са капиталисти чиято цел е да печелят и те го правят без скрупули и морални задръжки и това е ЕСТЕСТВЕНО. Тук е ролята на държавата да ги държи в уздата, а тя е абдикирала отдавна от тази своя роля, но ние си траем което е НЕЕСТЕСТВЕНО!!!Не казвам че ЧСИ са ангели, но предпочитам тях пред наглия длъжник дето си кара лъскавия джип и ходи по курорти, но не ти плаща доставките по които си превел ДДС-то, доставчиците те притискат и т.н.
отговор Сигнализирай
30
петров
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Дидо, защо смяташ, че ако нещо не ти харесва или не разбираш е глупост! Толкова ли ви е провинциално мисленето? Аз БЯХ и ПАРКИРАХ в Монте Карло на 12.04. 2009 година . Падаше се католическия Великден. Ти кога ходи и паркира там???
отговор Сигнализирай
29
с.
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Те и да си нямат паяк са си намерили други начини да рекетират хората!Не се бой!А и сега нали са видели че е далавера и веднага ще си купят!Така е в татковината!
отговор Сигнализирай
28
boby
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Леле, ама много изостанали тез хора в Русе. Те и в толкова по-затънтени места се светнаха каква далавера са паяците още преди години... Общинския рекет си е блага работа...
отговор Сигнализирай
27
vonoto
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
DO c. - nikoga, tva e BG
отговор Сигнализирай
26
с.
преди 16 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
Съдия-изпълнителите са изключително алчна и престъпна пасмина!Подкарат Топлофикация някой човечец за 400-500 лева и съдия-изпълнителя го изпраска с 1000-1200 кинта такси,глоби,юрисконсултски хонорари,лихви,разходи,плюнки и така нататък!А човечеца няма какво да яде примерно!Тая *** трябва да бъде безогледно гърмяна по улиците!Ведно с всичките мошеници от типа на банки,мобилни оператори и прочее лешояди!Само се чудя кога ли и в България ще им накипи на хората и ще стане купон!?
отговор Сигнализирай
25
:) до 23
преди 16 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Има и още как. В белите държави те вдигат дори ако си отишъл на гости и си паркирал пред блока, а нямаш пропуск за гости. Глобяват и ако си изхвърлиш *** в контейнера на комшията от съседния квартал, а не в твоя. Просто апартаментите вървят барабар с парко-мястото и правото да изхвърляш ***. Ама споко, ние сме много далеч от това ниво на цивилизация :)
отговор Сигнализирай
24
нас
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
колко човека трябва да обикалят със скобите тогава пак е разход ?! със паяк става по добре !
отговор Сигнализирай
23
.
преди 16 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Абе такава простотия "паяк" има ли някъде по света ? Как ще дойде и ще ми вземе колата бе ? И мога ли да седна да ги снимам как прибират всички сапунерки и не пипат скъпите коли ? Искали да правят още жълта и не знам си ква зона ... *** ние сме си виновни :)
отговор Сигнализирай
22
Русенец
преди 16 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Леле, този Иван Хаджииванов по времето на НДСВ какво нещо заграби в Русе, бедна ви е фантазията. Мазен и нагъл. За мен е загатка как още някой човечец останал на улицата не го е отсвирил. Но пък има време...
отговор Сигнализирай
Новини