IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Бебе на година почина пред вратата на болница


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

8
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
номер 9, за съжаление явно и психиатрите ни не са добри, щом не са те излекували от манията ти по бойко
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
а за хилядите загинали преди 2010 година ,пак ли борисов ви е виновен
отговор Сигнализирай
6
tedinkaa
преди 16 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
Стакава тежка диагноза е нормално да почине. Това е много тежка и бързоразвиваща се болест. А за толкова малки деца е почти 100% с фатален край.
отговор Сигнализирай
5
Калин
преди 16 години
Харесвам 3 Не харесвам 5
Демокрацията на болшевиците демокрация ли е?
отговор Сигнализирай
4
опала
преди 16 години
Харесвам 3 Не харесвам 5
да, за съжаление и в семейството ми имаше такъв случай само че в Пирогов!!!!! Лекари, дежурни, нямаше никой да ти обърне внимание..... дано да се получат нещата!
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 33 Не харесвам 2
Не казвам ,че е виновен. Но и той НИЩО не прави, да не казвам, че направи направо безмислици със здравната реформа. Преди 5 дни виках линейка във Варна - чаках 25 мин и не дойде- отидох с такси. Бебе като това надали може да чака 25 мен. А това как очен лекер беше "дежурен" в спешното и каза , аз от вътрешни болести не разбирам - въобще не искам и да го коментирам в момента!
отговор Сигнализирай
2
опала
преди 16 години
Харесвам 18 Не харесвам 15
да не ти е виновен Бойко !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!оставиха тинята и сега се той ви е виновен!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!много лошо за семейството, да си отиде детенцето.............
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 27 Не харесвам 9
Бойко, ЧУЙ!!! Здравеопазването е НАЙ-зле !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
Новини