IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

46-годишната Винъс Уилямс отпадна в първия кръг на турнира в Бад Хомбург

Това е 12-та поредна загуба на ветеранката на сингъл

Снимка БГНЕС

Снимка БГНЕС

Винъс Уилямс не успя да се класира за втория кръг на турнира  WTA 500 в Бад Хомбург (Германия).

В първия кръг 46-годишната американка загуби от румънката Ирина Камелия-Бегу (211-та в световната ранглиста) с резултат 2:6, 6:4, 6:7 (6). Мачът продължи 2 часа и 58 минути, предаде БТА.

Седемкратната шампионка от Големия шлем е загубила вече 12 поредни мача на сингъл.

Следващият мач на Бегу ще бъде срещу чехкинята Каролина Мухова.

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Спорт
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата