Както поверява традицията, и тази година Playboy не изпусна да зарадва запалените фенове на женската красота. А както знаем, в България хубава гръд и приятни задни части – колкото искаш.
Финалният кръг на Playmate 2007 се проведе в Киноцентър Бояна и събра целокупния български елит – бизнесмени и подопечните им манекенки.
Организацията се оказа не толкова перфектна, колко беше замислена – лошото озвучаване и разположение на местата в киноцентъра се оказаха сериозни пропуски.
Организацията се оказа не толкова перфектна, колко беше замислена – лошото озвучаване и разположение на местата в киноцентъра се оказаха сериозни пропуски.
До последния момент момичетата бяха 12, но ден преди конкурса една от претендентките - Ваня Тихова катастрофира и въпреки, че се отърва само с драскотини, се отказа от надпреварата.
На конкурса се явиха 11 мацки – всички до една с изявени амбиции да разголят колкото може повече от себе си. По непотвърдени данни някои от тях дори са били забравили да си сложат бельо. Включително и победителката. За нея данните са потвърдени.
Но както се досещате, на такъв конкурс, тия без гащички никой не ги връща.
Но както се досещате, на такъв конкурс, тия без гащички никой не ги връща.
Конкурсът беше в два тура – бели денсинг в черни, ефирни одежди, напомнящи на приказките от 1001 нощ и т.нар шадоу денсинг, които пак в стила на Шехерезада, включваха еротично въргаляне в легло с бял балдахин.
Водещи на шоуто бяха Димитър Рачков и Руслан Мъйнов, които определено допринесоха за по-свежата обстановка – иначе може би трябваше да се задоволим само с воайорстване.
Хуморът, обаче, винаги е добре дошъл. Дори и на еротично шоу.
Победителка стана пловдивската дивна хубавица Златка Райкова, която колкото и да не й личи, е само на 21. Един вид – малка, но вече знае.
На второ и трето място на стълбицата застанаха съответно Ваня Хаджиева и Мария Радославова – и двете ослепителни брюнетки, което обаче не попречи да бъдат победени от блондинка. Какво да се прави – в Playboy русото винаги е на мода.
Наградата на най-секси плеймейтката е чисто ново, червено Волво C30, а другите две девойки ще трябва да се задоволят с по-скромни признания. Първата подгласничка ще замине за испанският курорт Коста Брава, а втората ще може да обзаведе гардероба си на стойност 2000 лв, които да похарчи в магазина на Versace Jeans.
Освен с ново возило, Златка ще може да се похвали и с корица на следващия брой на Playboy. На другите 11 участнички ще им остане само хубавия спомен, че са имало възможност да покажат прелести пред многобройните гости на събитието.
За всички по-любопитни, шоуто ще бъде излъчено на 22 юли от 22:30 по Нова телевизия.

Tesla ще направи от Мъск ... трилионер
Волатилност обхвана Уолстрийт заради охлаждането на пазара на труда в САЩ
Бразилия се възползва от интереса на инвеститорите и атакува дълговите пазари
Arm даде смела прогноза, подкрепена от скока в търсенето на AI
Краят на кризата с федералното финансиране в САЩ още не се вижда
ЕК пренаписва ESG правилата за мениджърите на активи
От пица в петък до почивка в неделя: Формулата за по-спокоен дом
Шест жертви в катастрофа след гонка с полицията в Бургас
Рецепта за кексчета с тиква и канела
Японски техники за подобряване на ума и паметта
Хороскоп за всички зодии за 7 ноември - очертава се важен ден
Спортът по телевизията днес, 7 ноември
Мачовете по телевизията днес, 7 ноември
От Макларън: По-добре да загубим титлата, отколкото да фаворизираме пилот
Лудогорец показа две лица, но кризата става все по-жестока
Ференцварош - Лудогорец 3:1
Всички резултати в Лига Европа: Цървена звезда удари Лил
Дневен хороскоп за 7 ноември, петък
Венера преминава в Скорпион на 7 ноември – ние ставаме най-важни
Вино за повод: Кои са най-добрите червени вина за подарък?
7 ясни знака, че тялото ви е изтощено
България има потенциал да се превърне в медицинска дестинация на световно ниво
Задължителни ястия за Архангеловден
Влак ще свързва София със Скопие
Радев удостои посланика на Япония с орден
Зеленски и Желязков проведоха телефонен разговор
11 футболисти са номинирани за "Играч на годината" на ФИФА
Шофьор блъсна две пешеходки в София
Изграждат образователен център по морско обучение във Варна
Японската орбитална мисия Akatsuki окончателно замлъкна
Нова боя за покриви отразява 97% от слънчевата светлина
Опровергана е една от основните теории за строежа на Вселената
Blue Origin обяви дата за втория полет на ракетата New Glenn
Очевидци твърдят, че зелено на цвят НЛО e прелетяло над Китай
На Земята започнаха силни магнитни бури