IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Дянков попари МВР: 25% скок на заплатите? Определено не!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

206
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
До Анонимен 213Какви висшисти бе пич ? Те сегашните висшисти са по-зле от едно времешните среднисти ! В България са останали няколко Висши учебни заведения , които обучават качествени специалисти,всичко друго бълва пълен брак , който завършва само защото си плаща таксите ! А от качествените Университети , няма , кой да се хване да си троши нервите за 500 лв. първоначална заплата , която след 20г. служба може да стане около 750-800 ! Това е истината , другото сапровокации , на нищо не разбиращи
отговор Сигнализирай
205
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
Незнам... знам само,че повечето полицай имат коли от порядъка на 5-10 бона. Тва не се купува със 700 лева заплата.Щото тва означава,че въпросното лице ще трябва да яде само хляб,вода и кисело мляко 5 години.И да ползва ток и вода 2 пъти седмично.За жилище да не говорим.Пък като ги гледам хич не са така.
отговор Сигнализирай
204
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
който попита за нещо веднага става виновен - всички полицаи, учители, лекари, учени, безработни, земеделски производители, месари, млекари, хлебари и въобще всички професии и браншове са виновни само правителството винаги е право! Разделяй и владей! :-) Ама като няма хляб яжте пасти! :-)
отговор Сигнализирай
203
leika
преди 12 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
има и още как!
отговор Сигнализирай
202
mlad6ito
преди 12 години
Харесвам 11 Не харесвам 7
много полицаи във форума бе абе я отивайте да събирате рушвети и да арестувате децата с 0,2гр. марихуана.
отговор Сигнализирай
201
До 217
преди 12 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Не знаеш ли защо? Защото само с връзки се става полицай. В България само с връзки се става полицай,КАТ-аджия и митничар.
отговор Сигнализирай
200
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
Средно аритметично заплатите на полицаите са 1000 лева! Дянков знае какво говори! Полицията да не е само от сержанти!.?
отговор Сигнализирай
199
ввв
преди 12 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
Полицаите в другите страни са в служба на хората, а не срещу тях. Губели сме се по пътя - насочват ни и ни помагат. Колата се разваля и остава насред път - идват, издърпват те, успокояват те, че няма проблем. Не ти пишат акт. Не знаеш в коя зона да паркираш - водят те с мотори до подходящ паркинг, тъй като не познаваш града. И да не изброявам какво правят полицаите в съседни нам държави. Къде сме ние?
отговор Сигнализирай
198
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Всичките бели в таза държава идват от завист, което е едно голямо зло!
отговор Сигнализирай
197
Гражданин
преди 12 години
Харесвам 7 Не харесвам 5
Като са им малки заплатите да напуснат. Да ги съкратят с 60-70 % и да им вдигнат заплатите.Знаят ли полицаите колко получават работниците за наистина положен труд.
отговор Сигнализирай
Новини