IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

ЕС е тази арена, на която можем да компенсираме недостатъците на българското политическо пространство


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
"Движение 21" винаги са били фигуранти с анти-позициите срещу каквото и да било - популизмът е тяхната криворазбрана "популярност" и грановите парища ги крепят като партийка, която претендира за партийни субсидии.Причината не е толкова в острия популистки диалект на корумпираната им лидерица Ванко 1 и прочие, колкото претенциите им да са различни от другите куманоиди - но не са. Представете си ненаяли се и неизживели се нарциси да ви управляват спрямо болшевишкия режим от 50-те! Не можете, нали
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Пълни глупости говори доц. Пламен Ралчев.В ЕС и Брюксел е арена на която големите европейски държави защитават собствените си интереси.Изобщо не ги интересува че по периферията на "съюза" има /имаме/лошо управление.Това е вътрешен проблем който сами трябва да решим.Българските евродепутати в Брюксел са пионки на общоевропейските партии към които са прикачени като членове отделните партии на страните членки.Нищо повече,послушковци с големи заплати.Видяхме че е така досега.
отговор Сигнализирай
Новини