BGONAIR Live

Тагарев: Русия е заплаха за Европа, България трябва да реагира на “черния списък”


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

141
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 0
Фактите са, че няма нито една страна прогресирала с ЕС или еврото, даже и немската машина се срина, приятно или не, срещу фактите не се рита ФакТ. От полудемокрацията им ЕССР премина в тежък олигархичен режим.
отговор Сигнализирай
140
Левски
преди 10 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 20
Не само че Путин е военнопрестъпник но тези които го защитават и убиват украинци също са престъпници. Кат Русия няма друга,тъй коварна на света.НАТО и ЕС са нашата опора,гарант за нашата свобода. Смърт на путлерофашизмъ- свобода за народите. Слава на героите и национална гордост от списъка на руските терористи.
отговор Сигнализирай
139
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 5
ДО ристо ристов ТИ ЩЕ ДОЙДЕШ ДОСАДЕН КАТО НЕЛЕКУВАН ТРИПЕР.ТИ СЪС ВСЯКА ТВОЯ ДУМА ВИКАШ УДАРИ МЕ,АМА ЗДАВО
отговор Сигнализирай
138
УрсулаГовнарен
преди 10 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 0
Тагаренко е една *** продала интересите на България...Ах колко добре щяха сега да ни дойдатмалко БТР в помощ за пожарите ама не дарихме ги на ОркоРайха. Ако трябва да затрием промишленост в България тези ЕвроУроди са първи, за инвестиции пари в България няма, но да хрантутим Евролиберасти и Орконатрапници Тагаренко има! ***$ направи комисионни от поръчки за страйкъри, но защо не ги поръча в нашите военни заводи! Този УродТагаренко Кенсър да го хване и всички откраднати пари да не му стигнат
отговор Сигнализирай
137
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 0
Тагарев, трепериш. Спокойно бе от ГРУ обещават да не боли.
отговор Сигнализирай
136
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 16
Веднага да изгонят тая *** Митрофонова
отговор Сигнализирай
135
Иван Дядо
преди 10 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 1
До: BulgariaБраво, точно казано!
отговор Сигнализирай
134
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 13
Копейкин като ходи до Гърция с левчета ли си плащаше там?
отговор Сигнализирай
133
USA SUPER КИРО НОФ
преди 10 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 0
Не се побра във фризера! Обемист шоппар!......ЗА КОНТЕИНЕР Е !
отговор Сигнализирай
132
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 18 Не харесвам 0
Таягнида от фронта ли се изказва?
отговор Сигнализирай
Новини