BGONAIR Live

Тагарев: Русия е заплаха за Европа, България трябва да реагира на “черния списък”


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

151
анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 1
Чингис Хан "Тежките времена раждат силни хора. Силните хора раждат лесни времена. Лесните времена раждат слаби хора. Слабите хора раждат трудни времена." Е дойдоха времената на слабите хора, жалко.
отговор Сигнализирай
150
Левски
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 22
преди обичах Русия.сега намразих всичко руско заради путлерофашистите и терористи.Слава на достойните българи от списъка на руските военнопрестъпници.. Те са достойни като Левски.
отговор Сигнализирай
149
анонимен
преди 1 година
Харесвам 28 Не харесвам 1
Тагарев вече стана опасен и за самия себе си, и ескалира. Време е да бъде въведен за лечение в дом за психично-болни.
отговор Сигнализирай
148
от обща колтура знам
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 2
спецназ не вдигат много шум работят тихо и успешно ,изведнъж магарев ще исчезне някой ден
отговор Сигнализирай
147
анонимен
преди 1 година
Харесвам 16 Не харесвам 1
Как започна всичко, организирахме едно майданче, после въоръжихме до зъби и обучихме едномилионна армия в държава която не е в ЕС режима или НАТОто, после пратихме нацистки отряди да вилнеят по Донбас и Луганск, по същото време ЕС режима реши, че ще се освобождава от зависимостта си от руски евтини ресурси, всичко това защо, освен ако не се готвиш за нещо, да има още някой лековерен да вярва в случайности, елементарно Уотсън, тези хора са се готвили за война.
отговор Сигнализирай
146
USA SUPER КИРО НОФ
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 0
ДУНАФСКИ ДРАМИ !
отговор Сигнализирай
145
Тагарев
преди 1 година
Харесвам 22 Не харесвам 1
Тагарев, получи заслуженото, даже ти е малко!
отговор Сигнализирай
144
анонимен
преди 1 година
Харесвам 26 Не харесвам 2
Тагарев, връщай парите, крадливокопеле, и марш на фронта, национален предател!
отговор Сигнализирай
143
анонимен
преди 1 година
Харесвам 19 Не харесвам 0
Незнам Русия каква заплаха е за Европа ама САЩ вече победиха и подчиниха Европа. Европа ще трябва да налее над 1 трильон долара в Америка и да и плаща данък под формата на мита. И това за много хора не било заплаха..
отговор Сигнализирай
142
USA SUPER КИРО НОФ
преди 1 година
Харесвам 15 Не харесвам 0
ЕДИН ТАГАР ТИКВЕН ГОФНЯК ТУКА СИ ПРАИ РЕКЛАМ КОЛКО МРАЗЕЛ РУСИЯ ! И КОИ СИ ТИ И ОТ КОЯ ДАРЖАВА СИ ? МИ ОТ БИФШАТА БАЛАЛАИКА НА СССР ! И ЗА КВО РЕВЕ ? МРАЗЕЛ РУСИЯ ! КВО ?
отговор Сигнализирай
Новини