IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Борисов иронично: ПП-ДБ са страшни смелчаци, дойдох през покрива


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

47
До 42
преди 6 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 1
Не са много които вярват на картофа и nлyжeкa, под 10% просто другите не гласуват. Тия 10% са турци, роми за банкнота и държавни хрантутници. Те затова от техните партии нон-стоп са на колене и гълтат на yшeв - от фуражките идват гласове.
отговор Сигнализирай
46
Симитли
преди 6 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 0
Беше при нас снощи Банкята. Шлайфахме му цилиндъра и си тръгна.
отговор Сигнализирай
45
Кой го кара
преди 6 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 0
Да минава 80км. Не може ли да слезе пред парламента и да влезе както го правят всички други.
отговор Сигнализирай
44
Емигрант
преди 6 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 2
След изказът на просsтакът Пеевски на ред да покаже своята простащина се изказа и Тиквуний Мутрофоний ! Да ви припомня ли безлични симпатизанти на тези двама мутрофони какво е казал Д. Талев - "всяко царство което се разделя запустява" ! Запомнете това, защото вие не запустявате, а изчезвате и още от писателя - "...страхът е слаба опора за човешкото сърце, със страхът върви и всяко друго зло."
отговор Сигнализирай
43
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 22 Не харесвам 2
Типични тиквенски номера.Оставете ме да крада защото иначе няма да има правителство и ще стане страшно.Не говори добре за нас като народ че със тия плитки манипулации еднокнижника толкова време се държи на власт.
отговор Сигнализирай
42
мика
преди 6 месеца
Харесвам 18 Не харесвам 1
Не бе човек никой не им е платил, просто в България има много заблудени хора да вярват на Бойко и Делян. Това са от онези които преди 20 години посрещаха извънземните в Русе. По-добре недей да си трошиш нервите, няма да го научиш, по-голям шанс има черен да го приемат в куклус клан.
отговор Сигнализирай
41
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 3
Дано умреш, тиквоо - ти и твоите селски кметове!
отговор Сигнализирай
40
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 2
Бочко дошъл от Симитли. Там бил на масаж.
отговор Сигнализирай
39
Тенгри кан
преди 6 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 1
Бойко, ако ми купиш чисто нова Лада Нива 2026 г., ща воза в нея и повече нема та болят краката;))) че и по Витоша штъ развода, кво;)) Абе, то основно на Витоша ша сме, щот кой да прайш вечи в *** НС? Ти я разкова веке отдавна и тий са посурия прасеят насекъде!
отговор Сигнализирай
38
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 2
Б. Борисов: Цял ден работя и искам вечер да си почина.
отговор Сигнализирай
Новини