BGONAIR Live

БСП поиска от кабинета "Радев" възстановяване на Паметника на Съветската армия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

38
до зозо
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 3
"Много пъти съм nиkaл на тоя паметник" ------ Личи ти!!!!
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 16 Не харесвам 1
"Руският камшик е по -жесток от турския".-Захари Стоянов
отговор Сигнализирай
36
itso.t до 31
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
ЕЕеее тогаз е справедливо да има паметник на всеки, който е е6бал българската държава
отговор Сигнализирай
35
Зозо
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
Много пъти съм nиkaл на тоя паметник :)))))))))))))))))))))))))))
отговор Сигнализирай
34
Таков,
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 0
Терзиев трябва да ви вземе и централата на Позитано.Вече сте партия с отпаднала необходимост.
отговор Сигнализирай
33
00 - 11
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 2
Кога трябваше да съ вдигнат и да защитят паметника, Червените Капиталисти спаха и съ чесоха за оная работа, че и въоръжение пращаха на Клоуна у кУев! Сега, кога им биха шута от парламента и от хранилката, съ сетиха, че били комунисти!? Изтървахте влака Троцкисти, свърши тя вашата....
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
От БСП да носят паметника на рамене обратно в Колхоза при пиянската, колхозническа ***, да му се възхищават в гулага.
отговор Сигнализирай
31
Руси до 28
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
Ицак ми то има на пилотите в двора на новото им посолство в София бе.
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 0
БСП едвам оттърваха изпадане от парламента, с какво право искат туй-онуй
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 14 Не харесвам 0
Българин в БСП няма, защото както е казал Ботев, русофил не е българин, а до.битък казашки.
отговор Сигнализирай
Новини