BGONAIR Live

БСП поиска от кабинета "Радев" възстановяване на Паметника на Съветската армия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

28
itso.t
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 0
Ако паметника на руската окупация се върне би било редно да се издигне паметник и на американските пилоти, бомбардирали София по време на ВСВ. А защо не и на турския башибозук въвеждащ ред сред бунтовете в Копривщица и Батак?
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 0
16- като спомена за Нешка и се сетих колко често използва името на баба Ванга- докато имахме Руска ТВ - там също ни от клин ни от ръкав - БАБА ВАНГА КАЗАЛА....НАЛИ СЕ СЕЩАШ към кого е насочен тоя наратив....Кремъл задава наративи за всички възрастови групи.
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 14 Не харесвам 1
Хубаво е руските българомразци да знаят, че всичките български революционери, писатели и национални герои са мразили руския м.иризлив крепостник от сърце и душа. Не случайно по директива на Масква, от БКП унищожиха всичко българско на времето и на мястото им издигнаха тия к.оптори с казашки пияници.
отговор Сигнализирай
25
Анонимен
преди 1 месец
Харесвам 15 Не харесвам 0
Има ли още БСП?И това ли им е най-голямата болка?
отговор Сигнализирай
24
Ада на чебурашките
преди 1 месец
Харесвам 15 Не харесвам 0
Имам само 1 въпрос към бесепетУ-колко паметника има Раша, в почит към България, която им даде азбука и вяра?
отговор Сигнализирай
23
Загрижен селянин
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 0
И з ме т кому нисти ческа!
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 0
Е, при сегашната криза, това сигурно е най-важното ?
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 14 Не харесвам 0
Взривете тоя миризлив казашки паметник-к.лозет. Те руснаците на времето ни взривяваха църквите и гражданите, та паметници ще им вдигаме! Що за робска шизофрения?!
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 14 Не харесвам 0
много нагли от бекапету
отговор Сигнализирай
19
Политика
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 0
БСП поискали кабинета да ги опъне един по един....После поискали....все хубави неща...
отговор Сигнализирай
Новини