BGONAIR Live

БСП поиска от кабинета "Радев" възстановяване на Паметника на Съветската армия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

8
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 0
Е,как няма да го върнат,като ни управляват комунистите.
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 15 Не харесвам 0
Тръгнали да ми говорят за минало, докато терористите-комунисти на които се кланят унищожиха цялата ни история - паметници, къщи в които са живяли наши герои, гробовете им,з аветите ми ...дори поругаха гроба на Георги Раковски...бо.к.луци безсрамни....да сме си пазели миналото .
отговор Сигнализирай
6
Блаа
преди 1 месец
Харесвам 14 Не харесвам 0
Отричам и фашизъм, комунизъм. И това жигосване на нашата страна няма място в столицата. Таков може да си го вземе у тях. Бкп са вече безгласна буква.
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 11
100% ,че ще го върнат
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 16 Не харесвам 1
Монумента на окупационната армия трябва да бъде претопен.
отговор Сигнализирай
3
Bla
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
2
Алфонсо
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 16
Трябва да се възстанови и да се осъдят отрязалите го, защото има спогодба за пазене на паметника!!!
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 18 Не харесвам 3
По-нагъл бъларомр*зещ от коминуст няма. Тези същите, които унищожиха всичките паметници на нашите възоржденски герои (защото били русофоби), сега искат въстановяване на някакъв м*ризлив колхознически, казашки ботуш. Бе я палете Москвича и задружно да я бутате обратно в Мухонас*ранская.
отговор Сигнализирай
Новини