BGONAIR Live

Първан Симеонов: Може да се окаже, че моделът остава без Борисов и Пеевски, но с нов началник


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

6
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 2 Не харесвам 5
До: Истински българин/2 "болшинството българи въобще не са център/изток, а ясно насочени на запад" - с дупетата ли?
отговор Сигнализирай
5
Дрт
преди 4 часа
Харесвам 4 Не харесвам 8
Център-Изток. Хареса ми. И се припознавам.
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 7
До: Истински българин/2 "болшинството българи въобще не са център/изток, а ясно насочени на запад" - така е. До края на мандата ще останат малцинство.
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 6 Не харесвам 2
Естествено, че ще остане. Нали и тримата казват: ес, нато, евроатлантизъм... само Борисов от време навреме казваше нещо за българи, ама вие и затова си го наричахте про'с'т...
отговор Сигнализирай
2
Истински българин
преди 4 часа
Харесвам 11 Не харесвам 6
Глyпак, болшинството българи въобще не са център/изток, а ясно насочени на запад. Бах ти и гнусния манипулатор.
отговор Сигнализирай
1
Гербер
преди 4 часа
Харесвам 9 Не харесвам 11
НЯМА такъв модел Борисов-Пеевски бе, козел гнусен! Има модел ГЕРБ-СДС, при който се строи навсякъде в страната и има пари за всичко. Ай, сик тир!
отговор Сигнализирай
Новини