BGONAIR Live

Германски генерал: Русия никога да не си въобразява, че може да победи НАТО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

30
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 2
Русия няма нищо да си въобразява. НАТО само каза, че води индиректен конфликт с Русия и тя ще бъде стратегически победена. Ако не се получи, тогава логически Русия е победила НАТО. После извъртайте, колкото си искате.
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 3
До 26 - Точно така е, промиват се мозъците на евроатлантическото поколение. Видите ли утре, след Укрйна Русия тръгва на запад, затова вие тук източните унтерменшовци трябва да се включите във войната на запада срещу Русия. Да се биете и умирате, за да може ония на запад да живеят добре. Макар че мигрантите ще им разкажат играта и на тях.
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 13
Ако може НАТО да изчака 50 години да завърши тридневната операция и тогава да напада, в момента пРосията малко е заета за война, че е закъсала в украинската кал...
отговор Сигнализирай
27
За
преди 7 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 2
заплата като неговата и аз ще говоря глупости...
отговор Сигнализирай
26
Истината
преди 7 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 3
Мда, както винаги Русия "би могла....", и нататък следват пропагандните глупости. Ами то и аз бих могъл да стрелям по папата" , но тогава още не съм бил роден.
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 10
Мужиците много добре знаят какво ще им се случи.
отговор Сигнализирай
24
ВеТЪра на ПОДмянат
преди 7 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 7
Русо ./ френията е тежко обсесивно състояние, при което пациентът е сигурен , че Русия едновременно е пред мигновенен крах и всъщото време е достатъчно мощна в същия момент да завладее целия свят.
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 1
Всеки ден пускат статии, с които да свикнем с мисълта, че е неизбежно да бъдем въвлечени във война! Нека! Спете и коментирайте! Боко и Шиши тънат в страх от вас!
отговор Сигнализирай
22
дезинтегратор
преди 7 месеца
Харесвам 20 Не харесвам 5
Че кой е казал, че Русия ще побеждава НАТО? То само ще се разпадне.
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 3
Гьобелс тъй разправяше и за вермахта а после ко стана ? :))) Историята се повтаря . Дойчовците пак си верват че могат да победят Русия а са на един бутон разстояние от ядрена смърт .
отговор Сигнализирай
Новини