BGONAIR Live

Инфлацията в Европа: Цените в България са скочили над средното за ЕС


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

147
До 146
преди 4 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 2
Я чиба от България отивай да мреш в кофите
отговор Сигнализирай
146
Бай Тошо
преди 4 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
Сега всеки ден, всеки час, навсякъде има материал
отговор Сигнализирай
145
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
До: анонимен143 Е може и да ти оготбучи един шут като си отворен в чужда държава уркоотворко!
отговор Сигнализирай
144
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 0
Нека позная-не е заради еврото.Заради ретроградния Сатурн и растящите цени на презервативите в Мадагаскар е тая работа.
отговор Сигнализирай
143
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 0
До: анонимен137 Те не бяха санкции ,а врътки и един Ваньо даде на канадска компания златните мини на концесия срещу мижав процент.
отговор Сигнализирай
142
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 6
Някъв бучи че плащал 8 да дюнер, ми като имаш плащаш, яж боб ако не ти изнася
отговор Сигнализирай
141
Курти Койнарев
преди 4 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 5
Друзята обясниха ли защо цените в путинландия скочиха рязко след 01.01?
отговор Сигнализирай
140
Суровата истина
преди 4 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 3
Бедни сте само в кратуните
отговор Сигнализирай
139
Бивш
преди 4 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 1
Стига си се излагал, даже ти го написах заведението как се казва... има снимка на меню фокача от преди 14 месеца. От тогава всичко живо слага по малко отгоре. Та тогава ако е било 13-15лв, сега ще е 7-8 евро минимум. И добавяш водичката Сан Курами и готово 10 евро. Отиди и си поръчай... око да види, ръко да пипне...
отговор Сигнализирай
138
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
До: анонимен133 Е кой друг ще дойде и това няма ли пак да е монопол като Нефтохима е един.Дори и друг да го купи петрола пак ще идва от Русия ,а не от САЩ и няма да е евтин братски.
отговор Сигнализирай
Новини