BGONAIR Live

Да ходим ли в Китай, да не ходим ли?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

1
А?
преди 15 години
Харесвам 29 Не харесвам 12
Тва - фасбука си е пълна боза! Обикновен сайт за запознанства, ама нищо чудно, че се използва, защото хората и от един вход иначе не се познават!
отговор Сигнализирай
Новини