BGONAIR Live

Фалитът на "Томас Кук" – знак за опасностите занапред


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

1
Радослав
преди 6 години
Харесвам 26 Не харесвам 0
Е как така не я спасиха? Значи в банки може да се наливат пари на данъкоплатците, а в частни фирми не? Е банките не са ли частни? Защо за едните може, а за другите не? Като почнат да фалират банки си спомнете тоя случай и не пилейте парите на данъкоплатците за банкерски грешки! Оставете ги и тях да фалират, белким си вземат поука!
отговор Сигнализирай
Новини