IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Ива Йорданова е амбициозна жена, бори се за признание!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

4
aaaaaaaa
преди 10 години
Харесвам 39 Не харесвам 1
пак като не е назначена да контролира светия синод -добре..
отговор Сигнализирай
3
:)))
преди 10 години
Харесвам 45 Не харесвам 2
Близнашки надмина Борисов! Единят търсеше министри по магистаралите, а Близнашки от еротичните шоута!
отговор Сигнализирай
2
Танцьорка на пилон
преди 10 години
Харесвам 53 Не харесвам 1
Много съм амбициозна и търся признание!Моите предпочитания са да се реализирам като:- Декан на Богословски факултет;- Директорка на девически пансион;- Вицепрезидент;- Посланик в някоя западноевропейска държава.Ако ми откажат подобно назначение, ще се жалвам пред Хелзинкския комитет за ДИСКРИМИНАЦИЯ !!!
отговор Сигнализирай
1
Елемаг
преди 10 години
Харесвам 31 Не харесвам 2
Тия от сега я подкараха, на фона на черните облаци за съставяне на правителство.Прогнозата ми е 80% предсрочни!!Виждам дългосрочна нестабилност+ падане катастрофално на инвестиции!!Те па, едни инвестиции!!Ако някой иска от "Института за пазарна икономика" нека ме обори :)Аз много ги обичам тия организации!!тепърва ще е весело.А и кой ме чу преди 2 год като казах за банките!!Само FI-то да се срине и тя и всичко ще е розово!!Въпрос на време!!При тях 3 милиарда се губят!!!
отговор Сигнализирай
Новини