IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Борисов: Предстоят най-тежките година и половина, готвим план


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

571
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 12 Не харесвам 3
Човекът пита какво е построено преди магистралите - има един точен отговор и той е ВСИЧКО ОСТАНАЛО ! А то е много !
отговор Сигнализирай
570
Господин Премиер
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Аз да обясня - държавата и корена на думата държава чисто фонетически идва от думата държа - заедно нещо, държавата това е един обществен договор и ние сме решили този договор да бъде нещо наречено Конституция. Това всъщност държи държавата това основно споразумение. Едно хора категорично и изрично не спазват това споразумение като всички останали български граждани. Особено не спазват частта, която се отнася за техните религиозни институции. Айде оборете ме и ми докажете, че я спазват!!!
отговор Сигнализирай
569
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 13 Не харесвам 4
Яко кражби и чекмеджета предстоят, мда.
отговор Сигнализирай
568
Меркел
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Маската ми що не я носиш???
отговор Сигнализирай
567
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Шиши, идва видов ден и за теб.
отговор Сигнализирай
566
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
Както пука пари насам натам, да запушва усти, да гаси това що не гасне и да раздава в парламента за подкрепа, мисля че следващия след него ще се чуди какво да прави, а това че по всичко сме най-добре в Европа, ме кара да се смея силно. Не знам има ли нормални хора, да му се връзват на глупостите.
отговор Сигнализирай
565
Господин Премиер
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Аз спазвайки закона гражданин ви казвам, че ми писна!!!!
отговор Сигнализирай
564
Господин Премиер
преди 4 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Когато един ученик в шести клас ми каза, че мечтата му като порасне е да стане пастор, това също ме навежда на особени мисли за намеса някаква религиозна в публичното държавно образование, ама по конституция това не може да става. Църквата и държавата са разделени и църквата няма право да се намесва в държавни политики или сектори, каквото е образованието.
отговор Сигнализирай
563
Господин Премиер
преди 4 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
С лицето Колев си имаме и една друга разправия свързана с една друга песен: "Момиче скоро ще бъдеш жена" Ама нали разбирате книгата Свещенният вертеп нали там се твърдеше нещо , че може и да има свестни хора сред светите отци ама никой не ги е срещал!!!https://youtube/watch?v=JAHA4Jh5jkw
отговор Сигнализирай
562
Кметът на Симитли до
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
Това я моя мечта. Аз кметът на Симитли искам за попадна на самотен остров с моята изгора Бойко. Да сме само двамата,завинаги.
отговор Сигнализирай
Новини