IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Прокуратурата остава без 13-а и 14-а заплата


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

80
пак аз
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
ама може ли така бе хора ... оставих ви за малко и вие сте спрели да плюете ... очаквах повече помия и плюене от всички вас по всичко и всички ... нали сте спецове, давайте, не се отказвайте така ... хайде почвайте и даскалите и полицаите и докторите ... плюйте ги всичките, не ги оставяйте въздух да си поемат... Не народ ами *** - както беше казал поета ... докато не спрете да се плюете едни други и не започнете да работите няма да се оправите - ***!
отговор Сигнализирай
79
Ана
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Хора, ужасни сте!
отговор Сигнализирай
78
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Мими ,ти знаеш ли , какво въобще означава понятието прокурор ? Или си поредната простакела , която бърка компотите с компютрите ?
отговор Сигнализирай
77
Бай Петко
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Ето го поредното недоразумение на природата , хем просто , хем нахално и както писах по-долу-неграмотно-" МЕЙ","УСПЕХПРЕДИ" . Да ти кажа байовото , че преди промените в МЕИ се влизаше ,ако изкараш 3-ка, Химия , никой не кандидатствуваше , щото беше не много переспективна е ясна наука , лаборанти и техници се бълваха от СПТУ-тата , където влизаха хора с успех около 3 и 4. Трудно се говори със "*** и тесли " !
отговор Сигнализирай
76
мими
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
Прокуратурата е пълна с бивши военни,ченгета и ВКР-ейци.
отговор Сигнализирай
75
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
няма даскал вече с 300 лв ..оправиха им заплатите тихомълком..
отговор Сигнализирай
74
неюрист
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Ти си правист *** типично български,мноо злобен правист.За тва не са те зели на държавна заплатка.
отговор Сигнализирай
73
гражданин
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
Ми толкоз и ще бачкат прокурорите.Реално вземат по 1200-1300лв.Тва пари ли са за хора с такива задължения?
отговор Сигнализирай
72
Правист
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
Най после една хубава новина.Кризата е за всички, освен това заплатките на магистратите са им достатъчно много високи в сравнение с масавата заплатка на България.
отговор Сигнализирай
71
до бай Петко
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Ти *** да траеш, защото входа ми се чисти от инженерка, безработна с диплома 5.50!!! Знаеш ли как се взимаха дипломи от МЕЙ с такъв успехпреди "промените"? А още колко чистят офиси... химици, технолози, лаборанти, техници...от специалисти ги направихте кафеджии, а сега си търсите образовани и качествени кадри...
отговор Сигнализирай
Новини