BGONAIR Live

PR-ът сработи. Борисов върна Емил Коцев на работа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

309
990
преди 15 години
Харесвам 11 Не харесвам 4
Tikvo, tikvooo kuh si cql svqt...
отговор Сигнализирай
308
От бостана
преди 15 години
Харесвам 29 Не харесвам 0
Като мине 12 часа посреднощ в какво се превръща премиера-слънце?
отговор Сигнализирай
307
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 29 Не харесвам 0
Премиерът е разпоредил да нашибат с камшик самолета отъшъл самоволно до Либия,за да му руши имиджа и да бъде оставен 1 месец без керосин и масло на хляб ивода в хангара.Заповедта е изпълнена!Нямиджа на Борисов отново да се счита за имидж!!!!!
отговор Сигнализирай
306
Оставкааа
преди 15 години
Харесвам 36 Не харесвам 5
Няма ден без смях. Това правителство направо е жалко.
отговор Сигнализирай
305
Дядо
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 21
Червените бабички са станали рано да цъкат из нета
отговор Сигнализирай
304
Национална телевизия
преди 15 години
Харесвам 34 Не харесвам 5
"Дързост и красота" - 2 861 епизод"Тиква и тъпота" - 9 793 епизод
отговор Сигнализирай
303
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
Незнам селянино на кого ще го ***, ама със сигурност ти ще бъдеш начукан, и то не един път, явно сега ти е широко около врата, ама ще ти се свий ризката
отговор Сигнализирай
302
СЕЛЯНИНА
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 19
мала мале какъв *** народ само се плюят тоз не искали онзи бил такъв ами ти какъвси бе що не станеш ти министар и теб да псуват бг никога не е доволен само тоягата за вас страхливци дето усиртате абсулютно всичи нещастници ЕДНА ШЕПА ХОРА ЩЕ ВИ ГО НАЧУКВАТ ОЩЕ МНОГО МНОГО
отговор Сигнализирай
301
Дядо Петър
преди 15 години
Харесвам 26 Не харесвам 2
Никой няма право да си прави ПР в нещастната ни Родина, освен Голямата Уста и Фурнаджийска Лопата ББ.Защото той е най-голямата медийна креатура.Създадена, разбира се, пак от същите кукловоди.
отговор Сигнализирай
300
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 28 Не харесвам 1
Хайде стига сте уволнявали бе селендури, което не ви е удобно го правите, я се обърнете настрани и вижте кой се влива във вашите редици, а на всичкото отгоре после и на отговорни постове, спрете се малко, стига сте плашили народа с уволнения, че да не ви уволнят вас!!!
отговор Сигнализирай
Новини