BGONAIR Live

Спирането на руския газ значително ще повиши цените


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

35
анонимен
преди 8 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 0
Тръмп е наясно, че войната която западът започна с Русия е на 3/4 загубена, и сега не иска да се включва в последната 1/4 и да мине в отбора на победените. Затова казва - аз не участвам, вие там воювайте, побеждавайте книжния тигър Русия, ще ви продават оръжия ако ви трябват. А после когато доълзите при мен със счупени носове и разпрани гьзове, тогава мога да помисля да направя нещо за вас, разби се не безплатно.
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 8 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 0
Като спрем руският газ и петрол, горивата щели да станат евтини като в САЩ...
отговор Сигнализирай
33
Коюмджи Яворов
преди 8 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 0
Получаваме руски газ през Катар и Либия !
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 8 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 1
Франция фалира. Следва Германия.
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 8 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 1
А какво става с контранастъплението? Върнаха ли вече Крим?
отговор Сигнализирай
30
Дончо Тръмпов
преди 8 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 6
Трябва да сложим 100% за пренос на руски газ !
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 8 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 10
От 3 год koneйkkuume ни убеждават как сме щели да умрем от глад и студ а то на колхозниците им свърши бензина. А нали беха бензиностанция с ракети е ***?
отговор Сигнализирай
28
Ехаааа
преди 8 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 3
На Русия й изписахте веждите с тия санкции. Те пак си продават газа и петрола, но някой друг се радва на евтинкото, докато "великите" европейци купуваме скъп, но ДЕМОКРАТИЧЕН газ.
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 8 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 2
ДОЛУ ЕВРОДИКТАТУРАТА!
отговор Сигнализирай
26
Най-скъп
преди 8 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 6
е газъ в Унгария и Сърбия!Затова не им взимаме пари за пренос !
отговор Сигнализирай
Новини