IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Един загина, двама са тежко ранени в катастрофа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

6
Али баба
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Еми шофьора на хондата като е искал да бодне нещо агнешко, да беше отбил извън магистралата, а не в аварийната лента...
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
Аварийната лента е за специализирани МПС. Може да му е прилошало на водача с Хондата, каква работа има влекача там?Или е заспал или се е движел не там където трябва.
отговор Сигнализирай
4
онбашията
преди 10 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
До Анонимен 4сложиха вече, по новия асфалт от тазгодишните ремонти маркировката свири като я закачиш
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 17 Не харесвам 4
Човека сигурно е заспал и така. Тази магистрала трябваше да й сложат шумящи ленти както правят в Чехия и други бели държави. Като настъпиш лентата и почва да шуми, да стържи и се събуждаш. Аз преди пет дена пътувах по магистралата към 11 вечерта и на моменти карах жена ми да ме щипе, и през пет минути вода си плисках на лицето, толкова ми се приспа, страшно приспива тази магистрала, все едно и също, монотонно. А после като слязохме от магистралата се разсъних, там е интересно.
отговор Сигнализирай
2
онбашията
преди 10 години
Харесвам 9 Не харесвам 12
добре че шофьора на влекача е пукнал а не хората от колата
отговор Сигнализирай
1
sofeto
преди 10 години
Харесвам 40 Не харесвам 3
Съвсем в реда на нещата е да се види в аварийната лента по българските магистрали, пикаещи, отпочиващи, обядващи, пушещи цигара, малки дечица си играят на гоненица или пък другата крайност, като изпреварващи от дясно в аварийното платно...... а бе ***!
отговор Сигнализирай
Новини