IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Премахват повторните изпити за таксиджиите! Защо?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7
Бухал
преди 7 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Каква валидност което е издадено на 03.06.1999г.и няма срок като личната карта какви са тези глупости не спряха да се заяждат с нас.
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 6 Не харесвам 6
Какви повторни изпити? 90% от бакшишите никога не са били на никакъв изпит. Някой от тях даже и на изпит за книжка не са ходили.
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
А как ревяха срещу юбер тези отпадъци.
отговор Сигнализирай
4
Калина
преди 8 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
Черният м***нгал министър облекчава братята по цвят
отговор Сигнализирай
3
Баси Държавата
преди 8 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
И какво излиза-по добре птп-та и жертви да си се занимават застрахователите и роднините,отколкото Боко да им плаща като безработни.Е това е гениално управленско решение,Тръмп има много да учи от Винету :):):)
отговор Сигнализирай
2
ИЗВЬН
преди 8 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
Каквото и да работи човек, е задьлжително да бьде професионалист в своята област. Естествено и заплащането да е пропорционално на уменията.За жалост в Бьлгария, това не е професия. Да си шофьор на такси е синоним на : опушена кола, отбльскващ вьншен вид, сьпричастност с личният живот на шофьора и неговите проблеми. Да не пропусна манталитета и звуковото оформление . И не на последно място ...незаменимият трепет и очакване да бьдеш измамен вьв всеки един момент.Бонус е и хигиената в услугата!
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
Е, как защо, защото на власт е любимецът на бакшишите - Еднокнижния Оли Го.Те го боготворят. По-*** и от тях самите.
отговор Сигнализирай
Новини