BGONAIR Live

"Столипиново" се прочу и с евтинията си


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

43
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Тези домати излизат на 0.20 лв с доставката от Турция. Отглеждат се в оранжерии и съдържат 85% вода, 10% цеулоза и 5% химикали. Растат много бързо. Използват се тонове химикали за ускорен растеж. Не растат в почва, а в обособена маса от химикали. Изключително безвкусни и вредни. Без пари да ми ги дават, няма да ги опитам дори!
отговор Сигнализирай
42
ЦАР ГОГО
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Прословутия *** провъзгласил се за цар , май е прекарал или злато или наркотици и сега може и без пари да продават зеленчука ! Им ли милиция в Пловдив или няма ?!
отговор Сигнализирай
41
Ицо
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Най вероятно стоката е крадена.Няма такивая цени с печалбата.
отговор Сигнализирай
40
пловдивчанин
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Всеки пловдивачнин ще ви каже,че Столипиново отдавна е място за продажба на крадени стоки,наркотици ,цигари без бандерол и какво ли още не , и е истинско чудо,ако си минал от там ,но си останал жив.Такситата ще откажат да ви закарат до там дори и да им предложите двойна тарифа на тяхната. *** гето ,но едва ли са причина за фалита на скъпарските магазини и моло-ве.Ха-ха
отговор Сигнализирай
39
Към търговците
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Ей,мръсни търговци,да си намаляте цените ,че видите ли го...взимате го на 30ст.,продавате на 3 лева,*** недни!!!Ама няма държава да им държи сметка на тия ***!
отговор Сигнализирай
38
Ашим Мангал
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Братя добре че краднахте малко зарзават, та и ние от Махлата да се облажим.
отговор Сигнализирай
37
СТРАНДЖАТА
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
А по Татово време как всичко бе наред
отговор Сигнализирай
36
Асан Джипсовски
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Ами все пак логиката се намесва в случая;въпросните продукти след време ще им коства пари за да ги извозат до контейнерите за смет ,и за това някой лев в джоба на ..работещите ииииииии в гърлата на ромчетата!
отговор Сигнализирай
35
Гъбарко
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Как през зимата това ще са реалните цени? Само за отопление отиват над лев за килограм в този сезон. Ти какво искаш, селяните да работят без пари ли?
отговор Сигнализирай
34
До Аз
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Възможно е да си прав, а и като не плащат ток и вода - как няма да е евтино.
отговор Сигнализирай
Новини