BGONAIR Live

12 общини бедстват, валежите от сняг спират


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7
1o1
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
"...пет милиона Българи живеят извън София." Да не си ги броил? Кога за последно си идвал в столицата? Тук е цяла България драги. И ревем щото като се изсипат няколко милиона на улицата, дори при 5см непочистен сняг е ад. А населени места с по един светофар и 1м сняг да падне няма такъв ефект. Слагате греяното вино от сутринта и ви дреме.
отговор Сигнализирай
6
Сняг
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Къде са тия дето реваха вчера цял ден по форумите с най-малкото сняг - 25см?Или да започвам пак с преспите?
отговор Сигнализирай
5
357Magnum
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Скъпи ми, цървулчо!!! Много ми се иска живеещите извън София българи да бяха 7 а не 5 милиона, че бесни *** превзеха родния ми град. И като скакалците в Африка бавно го унищожават. Така че ..... Леко уточнение .....цървуленце, на каква територия са разположени 5те милиона българи извън София и останалите до 8.
отговор Сигнализирай
4
jstanchev
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Смях в залата селяните живеещи в София наричащи се Софиянци вчера оревеха нета че булевард Сливница бул. Хр. Ботев Ботевградското Цариградското и още знайни и незнаини транспортни артерии не били почистени смениха си кмета, горките ревлювци та те имали 25 см. сняг ужасно бедствие за София. Ако падне 60 см. сняг ще сменят правителството смешници, не забравяите че пет милиона Българи живеят извън София.
отговор Сигнализирай
3
;)
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Няма как да го изнасилят- сам си дава.
отговор Сигнализирай
2
severnia
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
sigorno golemi 4erni palamarki te rabotiat ot zad shtom si tam.
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Те турците и *** са калени вие българите му мислете особено коконите в София. Малко сняг да видите ревете като бебета
отговор Сигнализирай
Новини