BGONAIR Live

Незрящите във Варна не могат да излязат заради леда по тротоарите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2
ba6gad
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Докато най-грозните и мръсни селяци идват да мърсят Варна,така ще бъде.Днес на един РОМ му направих забележка ,че е спрял на средата на тротоара плътно до оградата на у-ще и децата излизат по средата на пътя за да го обиколят,а той се отваря и а-ха ще ме бие.Това е то,ДОГАНОВИТЕ ДНК ДРУГАРИ ЗАМЪРСИХА ВАРНА,МАКСУДА ПРЕВЗЕ ГРАДА НИ,С ПОМОЩА НА КИРИЛ ЙОРДАНОВ,КОЙТО ИМ ПОДАРИ ОГРОМЕН ТЕРЕН ЗА ДА СИ ПОСТРОЯТ ГЕТО В ЗАМЯНА ТЕ ГЛАСУВАТ ЗА НЕГО ВСЕКИ ПЪТ БЕЗУСЛОВНО.ВАРНА=МАКСУДА.КИРИЛ ЙОРДАНОВ=ДОГАН.
отговор Сигнализирай
1
сас
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
стискайте зъби мили съграждани и имайте позитивно мислене.това ще ви помогне, а държавата и тя ще ви помогне когато трябва да ви събере данъците ,да ви удържи от заплатите.искренно ви съчуствам и с удоволствие бих дошла да ви помогна да си разчистите пътя.организирайте се и насрочете няква дата ,публикувайте я в нета и се надявам повече граждани да откликнат.аз идвам
отговор Сигнализирай
Новини