BGONAIR Live

Парното скача с 11%, ако газът поскъпне със 17%


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

24
н1
преди 16 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
Това е Г Е Н О Ц И Т защо не вдигате заплатите на хората .
отговор Сигнализирай
23
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Да се топлиш зимата на парно е скъпо и не много ефективно.
отговор Сигнализирай
22
Райчо
преди 16 години
Харесвам 22 Не харесвам 0
Може ли някой да ми отговори: Каква работа върши тая Държавна Комисия за Енерийно и Водно Регулиране???? Единственото, което се случва с нейно участие, е на шест месеца да се вдигат цените, като три месеца по- рано ДКЕВР съобщава за предстоящо увеличение!! Какви заплати вземат тия??? И ЗА КАКВО ВЗЕМАТ ЗАПЛАТИ???
отговор Сигнализирай
21
Тъй, тъй ...
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Бат' ви Боко що си търси от мечка ремИк?Кат' кмет нали вече веднъжка се опари?
отговор Сигнализирай
20
нагли
преди 16 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
Не ползвам и не искам да ползвам за отопление парно,но защо ми начисляват такса мощност и лихви?Не стига,че ми загрозяваха интериора техните радиатори и тръби.Махнахме радиаторите,скрихме тръбите,а сега и такса да им плащаме затова,че минават техните тръби.Не са ли нагли?
отговор Сигнализирай
19
Нереалист
преди 16 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Аз мисля да им го .... на тези от Топлофикация ама не е окончателно за момента!
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
Какво се палите, дедовците ви само парно и газ са се грели.
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Топлинен удар да ги тръшни дано!
отговор Сигнализирай
16
топлофикация на съд
преди 16 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
Няма ли най-накрая да обявят това мафиотско дружество Топлофикация в несъстоятелност? Кой ще го разследва за рекет и измама с надписани сметки?.Като хората се откажат от парното тогава ще почнат и цените да падат,ама сега се правят на важни
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
E......ni nie shte si malchim....
отговор Сигнализирай
Новини