BGONAIR Live

За половин час два труса регистрирани в България


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
До Непознат
преди 16 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
Непознат,С подходящо лечение ще можеш да се вдигнеш на крака :) Помогни си докато нещата са обратими...
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Ти покая ли се нещастнико?Раздаде ли си имамането?Като си толкова добър християнин ,не знаеш ли че ползването на компютър е забранено от Бог?айде сиктир,невернико!!!
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Непознат, аз пък съм чел Библията. Там НИКЪДЕ не е казано че през 2010г. ще има земетресения. Всъщност никъде не се говори и че светът ще свърши около 2000 години след Христа.
отговор Сигнализирай
10
Непознат
преди 16 години
Харесвам 3 Не харесвам 13
Не забравяйте,че това е сигурен БОЖИ ЗНАК, за това което предстои да се случи много красноречиво описано в СВЕТАТА БИБЛИЯ. Вие които напразно се наричате християни и не сте я отворили за да се убедите, тогава Християнството ви е напразно. Това е последното време което живеем и това което се изисква от вас е да се покаете защото сега е момента !
отговор Сигнализирай
9
an.
преди 16 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
pri tazi mizeriq v darjavata ni, samo edno qko zemetresenie ni lipsva, i 6te q vtasame ot vsqkade.da ni pazi bog.
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
И малките деца знаят, че когато има много валежи от дъжд следват и земетресения ...
отговор Сигнализирай
7
Nosferatu
преди 16 години
Харесвам 6 Не харесвам 12
Якооо ... пожари, наводнения, земетресения ... THE END IS NEAR!
отговор Сигнализирай
6
emma
преди 16 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
boje dano da ne se slu4va da ima po golemi zemetreseniq
отговор Сигнализирай
5
utre.bg
преди 16 години
Харесвам 9 Не харесвам 7
тез слабите трусове що изобщо ги отбелязвате.
отговор Сигнализирай
4
misho
преди 16 години
Харесвам 19 Не харесвам 0
Прав си! Да се надяваме, че ще е по-често и малко, от колкото да ни тресне като в Хаити. Е тогава вече няма оправия!
отговор Сигнализирай
Новини