България изпусна победата над Сърбия, съседите се отърваха с гол в последните секунди

Мачът в Разград завърши 1:1
Обновена: 20 юни 2023 23:45 | 20 юни 2023 23:41, Красимир Ангелов
113

България остана на броени секунди от  победа срещу Сърбия в квалификационен мач за Евро 2024, игран в Разград.

Двата отбора завършиха 1:1, след като "лъвовете" поведоха с гол на Кирил Десподов в 48-ата минута, а сърбите се докопаха до точката с попадение на Лазович в 96-ата минута.

Така България събра 2 точки от първите си четири мача в групата и няма никакви шансове за класиране на еврофиналите.

Всичко за срещата в Разград четете в Gol.bg

113
9
10

9

Чавдар войвода!!! преди 10 месеца
Ха ха ха!Имате да плащате за 93-та година още 30 години-минимум,бре!Господ има още много вересии да си събира!Вечна слава на Роберто Баджо-спасил Футбола от най-големия му позор-нещастници да играят на финал!Ха ха ха!
8
1

30

Евала преди 10 месеца
ДЮШ са пълни с деца от заможни семейства, без талант, но с възможност да си плащат такси и екипировка. Като станат на 18-19 губят интерес и се махат,а истински таланти са останали извън борда отрано.
7
2

15

Играе се докрай преди 10 месеца
Това трябва да го научат момчетата. А не се хитрува и да се чисти топката само. Сърбите им показаха как се прави
6
1

14

Анонимен преди 10 месеца
Да вземат поне да почистят след себе си, ще могат да кажат, че имат поне някакво подобрение.
5
2

18

Е, ако не допуснем решаващ гол в последните секунди, няма да се наричаме България! 2 точки от 4 мача си е огромно постижение! Особено за страна получавала медали на световно първенство по футбол.
4
2

24

Играха момчетата но толкова си могат. Ще сме на 4 място от 5 възможни. И да бяхме победили топ 2 е мираж !
3
7

8

гонзо съблекалнята преди 10 месеца
Надиграхме съперника, но съдията спести доста червени картони, което обърка мача.