България изпусна победата над Сърбия, съседите се отърваха с гол в последните секунди

Мачът в Разград завърши 1:1
Обновена: 20 юни 2023 23:45 | 20 юни 2023 23:41, Красимир Ангелов
113

България остана на броени секунди от  победа срещу Сърбия в квалификационен мач за Евро 2024, игран в Разград.

Двата отбора завършиха 1:1, след като "лъвовете" поведоха с гол на Кирил Десподов в 48-ата минута, а сърбите се докопаха до точката с попадение на Лазович в 96-ата минута.

Така България събра 2 точки от първите си четири мача в групата и няма никакви шансове за класиране на еврофиналите.

Всичко за срещата в Разград четете в Gol.bg

113
29
2

10

Чавдар войвода!!! преди 10 месеца
Ха ха ха!Я сега си спомнете за 93-та година,когато с НЕЧОВЕШКИ КЪСМЕТ успяхте,бре!Още 30 години минимум ще плащате за вересията оттогава,а след 30 години максимум няма да съществувате,бре!Има ВЪЗМЕЗДИЕ и ИМА СПРАВЕДЛИВОСТ!
28
3

16

Азимов преди 10 месеца
Тези дребосъци на снимката от детския национален ли са?

Анонимен преди 10 месеца
Мача го прецака сръбския тренер, за какво требваше да прави тия смени 20 минути преди края, разтрои целия отбор, ама кат' се замисля най-виновна е перуката, как може да вземеш сърбе треньор при положение че си в една група със Сърбия
25
1

21

Падаря преди 10 месеца
Групата е сравнително лесна ,пропуснахме шанса пак...
24
9

19

Карагунис ЕВРО 04 преди 10 месеца
Боби Михайлович сигурно вече е пресушил 3 бутилки ''Столичная'' водка, след този чутовен успех на вуггарския отбор .
23
3

17

С тез футболисти и с тоз президент ... толкоз! За повече.. трябва действия..
22
7

6

RED MACHINE преди 10 месеца
Кой друг, ако не подуенските евр,оидиоти да прееват мача?... И после чакайте да имаме силен национален отбор, няма да имаме никогиш... Браво на цесекара Антов накрая предотврати сигурен гол, докато ония от Лесни Подуене Галчев ли, Малчев ли не направи нищо да спре сърбина... Играчи на Левски не трябва да се пускат със закон в националния!!!
21
2

10

До Чавдар войвода: 93-94 г. играчите бяха велики! Сегашните са жалки! Не бъркай нещата!
20
4

17

СеверноМакедон преди 10 месеца
Закривай! Барба Ганиос е Срам за Европа!!
19
0

20

От нашите футболисти нищо не става. На сърбите им изигра номер типичната сръбска арогантност и надменност. Подцениха ни много и за малко да си платят. Но извадиха късмет, защото ние сме невероятно слаб отбор и щеше да е чудо да не допуснем гол.
18
1

27

ЗАБРАВИХА всички,че пияни перукан трябва да си ходи. ЗАЕДНО с цялата свита мошеници. Какво ми чакате не знам... какво гледате пак не знам...ОСТАВКА и рестарт

10

Слаба защита и слаб вратар и допускат много близо до вратата да бият От същото място и Литва ни вкара така че там нещо куца защита а и вратара не се намеси срещу Сърбия.
13
1

24

Младияпремиерсхарема преди 10 месеца
Както винаги се изходиха в техния поп фолк стил, този път не оцапаха съблекалнята, а го направиха на терена и то в последната минута.Срешу втория или третия отбор на Сърбия.Дори и да не го бяха направили, щеше да викат колко са добри до следваща среща в която ще получат десетки голове.
12
1

14

Ганьо преди 10 месеца
Ами при 30 процента владеене на топката и 1.5 голови положения за целия мач не е честно да спечелиш.
11
1

14

Сърбия тотално ни подцени и заслужаваше да падне с доста.Но нали знаете, че аутсайдерите нямат късмет.
10
1

27

Престанете тая сбирщина да я наричате "лъвовете". Обидно е. Особено ако те изравнят в 96-та минута.