Аржентина продължава напред след победа над Австралия

Хубав мач
3 дек 2022 23:09, Росен Стойчев
26
Снимка: БГНЕС/EPA

Аржентина се класира за четвъртфиналите на Световното първенство в Катар, след като победи с 2:1 Австралия.

Още по темата
Лионел Меси отново ще “открадне” заглавията, след като вкара първия гол в мача в 35-та минута, а след почивката Хулиан Алварес (57) се разписа във втори пореден двубой, съобщи Gol.bg.

Австралийците изглеждаха като обречени на ст. “Ахмад бин Али” в Ал Раян, но в 77-та минута от нищото шут на Крейг Гудуин се отклони в тялото на Енцо Фернандес и влезе във вратата на Аржентина. Малко след това “озитата” имаха грандиозен шанс да изравнят, но Лисандро Мартинес блокира удар на Азиз Бехич.

В крайна сметка Аржентина свърши своята работа и продължава към следващата фаза, където ще се изправи срещу Нидерландия.

26
20
0

0

Анонимен преди 1 година
С тази игра Аржентина няма да стане световен шампион!
19
0

0

Къде го видяхте тоя хубав мач, заспал съм от скука пред тв.
18
0

0

Сащисаните, канадците, австралийците все ЛГБТ коп"ел", даци. Изритаха ги. Б Р А В О.
17
0

0

Във футбола се намеси мафията, тотото със залагания. Такива, като черепахата, но на много по високо от тоя престъпник ниво. Не гледайте тази измислена игра и не залагайте да горите.

какъв? преди 1 година
кенгуратата играят антифутбол!резултата трябваше да е 14-0,а този гол дето го отбелязаха си беше автогол.
14
0

0

Не изглеждат мн силни . Ама да видим. Турнир е .Мн фактори има. България го е доказала.
13
0

0

Аржентина са много силен, компактен отбор с шампионски характер. Ще избухнат точно срещу Холандия. Имат много силни инфивидуалности и отборен дух
12
0

0

Обективен преди 1 година
Архентинците са доста прехвален отбор и още следващия мач ще бъдат приземени от Нидерландия!
11
0

0

Още половин час до сакатлъкът Фюри Чисора. Тоя шемет Фюри вика: като пребия Чисора се отдавам на пиянство!
10
0

0

Франция, Бразилия, Испания, Аржентина...това са фаворитите за мен за титлата.
9
0

0

до 9 Е айде де...кой в Бразилия спечели Копа Америка(която се води тази купа като европейската- континентална демек) именно срещу Бразилия?? Баба ми ли или Меси и компания?

0

Последните 10 минути беше шоуто на Меси! А и преди това гола му първото полувреме. Иначе се разкарваше по терена цял мач. Знае кога да избухне обаче! Гений!
6
0

0

Да подкрепим Аржентина в следващия мач, да сложим "вето" на Холандия! И никога повече да не се използва името Нидерландия в официални документи!