IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Официално: КС обяви за незаконен изборът на 16 народни представители


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

134
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 3
До: и кво ся Ми той Боко тиквата си е в НС бе.
отговор Сигнализирай
133
Суверен
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 3
От моята гледна точка 200 депутати са незаконни щото не съм гласувал за нито еди от тях!
отговор Сигнализирай
132
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 2
Ще има ли осъдени заради манипулацията на изборите?
отговор Сигнализирай
131
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 2
Сега какво се случва с правителството и всичките решения взети от него? :-)
отговор Сигнализирай
130
и кво ся
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 3
квадратната глава с умници-юнаци влиза в парламента ?
отговор Сигнализирай
129
Констатация
преди 3 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 1
Тук, някои твърдяха, че сме държава - правова, суверенна че и демократична!? -))) Я, пак си помислете, моля??? В едно, Чалгаджията беше прав: Няма Такъв Народ, съответно, Няма и Такава Държава!!!
отговор Сигнализирай
128
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 3
Значи всички действия на Теменужка като министър и на коалицията са нищожни.
отговор Сигнализирай
127
Sata NATO
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 5
Това не е нормална държава. Спено се налага Майдан и изколване на русо филистите.
отговор Сигнализирай
126
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 3
До: до 82Когато един депутат бъде избран за министър, шеф на агенция, служба, отдел, областен управител и други позиции в ИЗПЪЛНИТЕЛНАТА ВЛАСТ , той представя да бъде депутат, т.е член на ЗАКОНОДАТЕЛНАТА ВЛАСТ и всякакви последващи промени на в ЗАКОНОДАТЕЛНАТА ВЛАСТ повече не го касаят. Парламентарната му група може да се разпадне и да спре да съществува, но той си остава министър. РАЗБРАХТЕ ЛИ, специалисти?
отговор Сигнализирай
125
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 4
Когато един депутат бъде избран за министър, шеф на агенция, служба, отдел, областен управител и други позиции в ИЗПЪЛНИТЕЛНАТА ВЛАСТ , той представя да бъде депутат, т.е член на ЗАКОНОДАТЕЛНАТА ВЛАСТ и всякакви последващи промени на в ЗАКОНОДАТЕЛНАТА ВЛАСТ повече не го касаят. Парламентарната му група може да се разпадне и да спре да съществува, но той си остава министър. РАЗБРАХТЕ ЛИ, специалисти?
отговор Сигнализирай
Новини