BGONAIR Live

Панджерова: Оставането в политиката и заемането на постове за мен не е на всяка цена


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

26
Без значение
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
Днес стотици хора в България ще спят на улицата. Други хиляди няма да имат пари да си купят хляб или да си платят тока. Най-голямата трагедия, обаче, е оплакването на тази дама...
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
"***, ти с нуп ли си" - не съм съвсем сигурен какво точно ме питаш. Така че ще ти отговоря, както аз го разбирам. Да, ползвам НУП (мотодика за Натурално Увеличение на Пениса). Според мен работи доста добре. Резултатите не бих определил като шеметни, но са задоволителни. Ако има интерес, бих могъл да споделя пред аудиторията подробности. Но не разбирам какво общо има това с натруфеното писмо на Панджерова, която както изглежда много е обидена.
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
Не е на всяка цена. Цената е точно 1,6 млн. и я плащаме всички ние. То на държавата не може да се разчита, та дано поне Господ си потърси вересиите...
отговор Сигнализирай
23
Руси
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
Става за боцкане
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
пардон - 1,5 млн. шарана исках да напиша
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
Р.Радев спечели безапелационно приза "Рибар на годината". Успя да хване 1,5 шарана на гола кукичка.
отговор Сигнализирай
20
Бубачко
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
Не ти вярвам, душа мила! Не можеш да подхлъзнеш стария войник толкова лесно! Ако дейтвително става въпрос за клевета, ще започнеш съдебни дела, няма да пишеш обръщения към обществеността. А то пък от своя страна е стилистически тежко натруфено, ще кажеш, че го е писал ИИ, а не човек. Тук-таме се прокрадват правописни грешчици, които ама никак не подхождат учен и въобще не ми допадат. Финалът на обръщението обаче е истинска гротеска! "Г-н Радев бил последна надежда за България"?!?!?!?!?!?!?!?
отговор Сигнализирай
19
пак тя
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
"Малко ми е криво, че успях да крадна само към 2 милиона доказани, за другите си трая, но сега ще заема ролята на обидената невинност и ще стискам палци пак да се върне на власт Боко, че да захлебя още."
отговор Сигнализирай
18
абе
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
До: Rambaldievskievich 15 - прав си :) неправилно зададен въпрос от моя страна
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 1
Радев ще бъде свален много бързо.Знаете ли защо? Защото тези които той излъга, вече знаят какво да направят.Събират се 200 000 човека в центъра на София и няма ни Радев ни Радевица.
отговор Сигнализирай
Новини